2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این استدلال درستی نیست . چون در نهایت 6 تقسیم به دو میشه سه و اگه بخای بصورت جذر بنویسی میشه رادیکال با فرجه سه منفی یک به توان یک 

اگه اینجوری بود طبق این استدلال تمام اعداد منفی  با هر توانی مثبت میشدن 

اعداد منفی به توان فرد منفی و به توان زوج، مثبت هستن اما این روش شما این قاعده رو نقض میکنه. 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
چجوری بردی زیر رادیکال خب اونجاش کل اثبات رو بهم ریخته.چیو میخوای اثبات کنی؟حکمت چیه؟

این اثبات رو دارم، باید یه اشتباهی توی این اثبات باشه.

احتمال خیلی زیاد توی قسمت رادیکالشه

یعنی چی؟

یعنی قبل اینکه بخوای رادیکالی کنی باید دامنه هاشونو اوکی کنی ازونجایی که عدد اولی منفیه هیچ وقت نمیشه بردش زیر یه رادیکال با فرجه زوج

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
2738

این استدلال غلطه و مغلطه داره

منفی یک به توان سه میشه منفی یک نه مثبت یک و چون زیررادیکال با فرجه مثبت نمیتونه منفی باشه پس نمیتونه در دامنه اعداد حقیقی جواب داشته باشه

حق را بشناس تا پیروان حق را بشناسی.
این استدلال غلطه و مغلطه داره منفی یک به توان سه میشه منفی یک نه مثبت یک و چون زیررادیکال با فرجه م ...

دقیقا جواب همینه و این مساله تو دامنه ی اعداد مختلط قرار نیگیره و این قسمت حقیقی یک عدد مختلط به حساب میاد

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
دامنه رادیکال از چنده؟

اگه فرجه فرد باشه اعداد حقیقی اگر زوج باشه بزرگتر مساوی صفر

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
دقیقا جواب همینه و این مساله تو دامنه ی اعداد مختلط قرار نیگیره و این قسمت حقیقی یک عدد مختلط به حسا ...

بله درسته

که جوابش رو عزیزان اگه دانشجو باشن میتونن جوابای مختلطشو به دست بیارن

حق را بشناس تا پیروان حق را بشناسی.
2706