2726
عنوان

طلسم شدم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیبایی خوبه... ولی لازمه ی خوشبختی نیست.. وسواس هم کمش خوبه. ولی زیادش ضرر داره... خواستگارها ی خوب ...

اخه میگه قدشون کوتاهه برای کسی که زیبایی و اندام مهمه واقعا مشکل میشه کناراومدن با این موضوع

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2728
نه دیگه پسر زیر ۱۷۵ زیاد جالب نیست من خودم ۱۶۸ شوهرم ۱۸۲ ولی بازم میگم کاش یکم قدش بلندتربود

اصلا جالب نیست نمیدونم چرا دوست دارید شما زنا همیشه چیزی رو از پایین به بالا نگاه کنید 

یا شما رو از بالا به پایین نگاه کنن 

اذیت نمیشه گردنتون بخواهید با طرف صحبت کنید و

من میگم فقط برابری کوتاه با کوتاه بلند با بلند .متوسط با متوسط

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
عزیزم نمیتونم خیلیا اینجان..خودستایی نباشه اکثرا میگن شبیه بهنوش طباطباییم...فقط تو پر ترم قدمم کوتا ...

قبل عملش یا بعد عملش قشنگ کوبیده از اول ساخته 😄

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

تو منی یا من‌ توام 🤔 😑 😐 . . . دقیقا خوده خوده منی.. شایدم همزادمی ،فقط من سی و یک سالمه

عزیزم کم وسواس باش وگرنه خدایی نکرده به سی و یک هم‌میرسی و هنوز ازدواج نکردی.. همین..تامام

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
منو خانومم خیلی فرق داریم  ولی مهم نیست برام.  من ۹۷ اون ۵۶

آره به نظر من اصلا ملاک نیست 

ولی ببخشید میپرسم وقتی میرسن بیرون اذیت نمیشین؟

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،
۱۶۵...

الان صد و شصت و پنج بلنده ؟ اون وقت دنبال چه قدی هستی من قدم ۱۷۰ با شوهر سابقم ۴ سانت اختلاف قد داشتم اون ۱۷۴ بود ببخشید و مهم اینه که از تو کوتاه تر نباشه این که ملاک نیست یکمی کمتر فیلم ببین 

دلیل بعدی رد کردنات چی بوده  قدت معمولی هست بلند نیستی

خب اونا کوتاه ترن..قیافشون به دلم نمیشینه....دروغ چرا الان خونمون جنگ و دعواست که تو بیشعوری و مردم خواستگار ندارنو ..ولی کاش منم هیچی نداشتم یک خوب داستم .من قد بلند هیکلی دوست دارم که متاسفانه نمیان....اخلاقش بد نبود ولی خب یک عمر میخوای زندگی کنی نباید ظاهر به دلت بشینه؟؟؟بعد پشیمون شم همه میگن قبل ازدواج چشتو باز میکردی

اخه میگه قدشون کوتاهه برای کسی که زیبایی و اندام مهمه واقعا مشکل میشه کناراومدن با این موضوع

انشاالله یه شوهر باب دلش پیدا بشه...واسه ی همه آرزوی خوشبختی دارم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1248062
یکذره کوتاه تر ولی بازم ضایس

من که از کوتاه قدی شوهرم خیلی اذیت میشم بنده خدا تا بحثی هم میشه بهش طعنه قدشو میزنم، دست خودم نیست البته خودشم دهنش مفت مسخره میکنه، به نظرم خوب میکنی ، ازته دلت دعا کن ویه سر هم حرم حضرت معصومه برو میگن چون خودش مجرد بوده مراد مجردها رو میده، سنی نداشتم ولی از مجردی بی پولی وطعنه اینو اون خسته شده بودم دیگه واقعا بریده بودم یه سفره دانشجویی رفتیم تا رسیدم ازش خواستم واسم یه شوهر  جور کنه دهنم قفل شد بگم یه عالیشو جورکنه، درکل بعد۵ ماه شوهر کردم  

2706