1596
1578
عنوان

طلسم شدم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 82 پست
یعنی یه پسر قد ۱۷۵ نمیاد خاستگاری ؟؟؟ قدت زیادم بلند نیست که نرماله

دقیقا

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین

زیبایی خوبه... ولی لازمه ی خوشبختی نیست.. وسواس هم کمش خوبه. ولی زیادش ضرر داره... خواستگارها ی خوب تا سن خاصی واسه ی یه خانم میان‌... ولی ین ک کمی بالا بره...هم خواستگار کم میشه  هم آدمی ک شرایط خوبی داشته باشه.‌‌‌‌... هر خواستگاری که از نمره ی ۲۰ ... حتی  نمره ی ۱۵ هم بگیره عالیه... .. متاسفانه الان خیلیا نمره هاشون ب سختی ۱۰ میشه...... ناشکر نباشید.

(@R€z)در سرزمین من خار نکار  ...شاید فردا  پابرهنه به دیدارم بیایی...

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
اره دیگه..ببین چقدر کوتاهن..یک قد بلند اوند ولی میخواست بره خارج من تنایل نداشتم.ولی الان پشیمونم.

نه دیگه پسر زیر ۱۷۵ زیاد جالب نیست من خودم ۱۶۸ شوهرم ۱۸۲ ولی بازم میگم کاش یکم قدش بلندتربود

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

اگر تو نگاه اول ۵۰ درصد از طرف خوشت اومد ادامه بده و بزار چیزای دیگشو بشناسی مخصوصا اخلاق و طرز فکر

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
خونه ماشین شغل اوکیه مثله قبلیا

قدت بلند نیست الکی ایراد نگیر

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌
1566
زیبایی خوبه... ولی لازمه ی خوشبختی نیست.. وسواس هم کمش خوبه. ولی زیادش ضرر داره... خواستگارها ی خوب ...

اخه میگه قدشون کوتاهه برای کسی که زیبایی و اندام مهمه واقعا مشکل میشه کناراومدن با این موضوع

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
نه دیگه پسر زیر ۱۷۵ زیاد جالب نیست من خودم ۱۶۸ شوهرم ۱۸۲ ولی بازم میگم کاش یکم قدش بلندتربود

اصلا جالب نیست نمیدونم چرا دوست دارید شما زنا همیشه چیزی رو از پایین به بالا نگاه کنید 

یا شما رو از بالا به پایین نگاه کنن 

اذیت نمیشه گردنتون بخواهید با طرف صحبت کنید و

من میگم فقط برابری کوتاه با کوتاه بلند با بلند .متوسط با متوسط

1396
عزیزم نمیتونم خیلیا اینجان..خودستایی نباشه اکثرا میگن شبیه بهنوش طباطباییم...فقط تو پر ترم قدمم کوتا ...

قبل عملش یا بعد عملش قشنگ کوبیده از اول ساخته 😄

۱۶۵...

طلسم چیه استارتر. پیش دعانویس و فالگیر و سرکتاب باز کن و.... نرو.

برای ازدواجت،هر روز نماز جعفرطیار بخون عالیه.

دوستان هر کی دوست داره پست های کانالش سین بخوره یا مجانی تعداد اعضای کانالش رو زیاد کنه در تلگرام بهم پیام بده.بهترین کانال ها و ربات ها بهتون معرفی می کنم.آی دی من در تلگرامsara78888

تو منی یا من‌ توام 🤔 😑 😐 . . . دقیقا خوده خوده منی.. شایدم همزادمی ،فقط من سی و یک سالمه

عزیزم کم وسواس باش وگرنه خدایی نکرده به سی و یک هم‌میرسی و هنوز ازدواج نکردی.. همین..تامام

منو خانومم خیلی فرق داریم  ولی مهم نیست برام.  من ۹۷ اون ۵۶

آره به نظر من اصلا ملاک نیست 

ولی ببخشید میپرسم وقتی میرسن بیرون اذیت نمیشین؟

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،
۱۶۵...

الان صد و شصت و پنج بلنده ؟ اون وقت دنبال چه قدی هستی من قدم ۱۷۰ با شوهر سابقم ۴ سانت اختلاف قد داشتم اون ۱۷۴ بود ببخشید و مهم اینه که از تو کوتاه تر نباشه این که ملاک نیست یکمی کمتر فیلم ببین 

1480