2410
2553

به حدی درد می کنه که به گردن و کمرم زده 

اصلا دردش یک لحظه هم قطع نمیشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم یبار دست دردگرفتم عجیب ... رفتم عکس . ولی موردی نداشت . الانم گاهی اوقات از کتف دردمیکنه 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
برو یه نوار قلب بده

شوهرمم نیست می ترسم تو خواب سکته کنم پسرمم نفهمه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چون به گردنت زده رگ به رگ شده 

به گردن نزده بیشتر پشتم انگار تیر می کشه

2714

سابقه بیماری قلبی دارید؟ بنظرم برید اورژانس شاید از آرتروز هم باشه ولی جدی بگیر لطفا. حتما با خواهری مادری برید اورژانس. کسی رو نداری بچتو هم با خودت ببر. قلب که تعارف حالیش نیست

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
از دست گرفتن گوشی زیادم میشه کتف درد میگیره جدی میگم واصلا شوخی نیست 

ارع همچیز امکان داره ولی بره من ازگوشی نبود چون من با دست چپ گوشی رو نگه میدارم بادست راست تایپ میکنم. نمیدونم 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤