1542
1541
عنوان

ای بابا نت چرا قط شده دوباره🙁🙁🙁

193 بازدید | 16 پست

نت شمام قطه؟؟؟

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

1546
اره مال من هی قط میشه باز نفس میگیره میاد بالای آب 

مال منم از غروب قط شده 

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖
8

واي فاي خونه از صبح قطعه

نت اوكيه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطه ي من و اميرحسينم یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم يه ثانيه وقت تو رو ميگيره ولي ممكنه با همون يدونه خدا دل منو يهويي شاد كنه با تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني اميرمو به من و زندگيم عين تمام اين سال ها،ببخش  دوست داررررمممم❤️

من‌اصفهانم دیرور قطع بودم تماس انلاین با اوپراتور ایرانسل گرفتم درست شد

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
1601
مرسی ممنونم بانو 

تولدتون مبارك😊

يكسال پيرتر شديد و يه بهار ديگه رو هم ديديد😁

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه براي خوب شدن رابطه ي من و اميرحسينم یه صلوات کوچولو بفرستي؟فرستادي بگو برات ايت الكرسي بخونم يه ثانيه وقت تو رو ميگيره ولي ممكنه با همون يدونه خدا دل منو يهويي شاد كنه با تموم شدن تيكر و روز تولدش رابطمون خوب ميشه مثل سالاي اول اشناييمون،خدا جوني شكرت ميدونم كه نااميدم نميكني اميرمو به من و زندگيم عين تمام اين سال ها،ببخش  دوست داررررمممم❤️