2726
عنوان

زندگی داغون

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پاساژ اون مسیرا نیست.تموم مسیولیت خونه بامنه.واقعا خسته میشم.

میگی کارش سخته دیگه نمیتونی توقعی ازش داشته باشی اگه پول میده برا خونه کارگر بگیر یکم به خودت برس ورزش کن تا از این حال و هوا دربیای روحیتو قوی کن عزیزم تو مادری نباید زود وابدی

2728
میگی کارش سخته دیگه نمیتونی توقعی ازش داشته باشی اگه پول میده برا خونه کارگر بگیر یکم به خودت برس ور ...

پولی که میده اندازه کارگر گرفتن نمیشه اندازه خوراک خوب ولباس یا حالا باشگاه.بقیشو حساب کتاب داره .فقط زمین میخره میذاره روی هم برای بعد از مرگ من.

این که حالتون خوب نیست کاملا طبیعیه و حق دارید. چند روز به خودتون فرصت بدین بیشتر استراحت کنید تا دوباره خودتون رو به دست بیارین . کار خونه همیشه هست اما این روحیه شماست که باید قوی باشه  

و این که مقدور نیست برای پسرتون سرویس بگیرین؟ 

من نمی خندم چون خوشحالم، من خوشحالم چون می خندم 
این قدر توی سر خودش موقع دعوا میزنه پسرم یاد گرفته بود سه سال روی پسرم کار کردم از یادش رفت

روانی بازیای شوهرت منو یاد شوهر خودم انداخت.دیشب با شوهرم دعوام شد زد چیز میز شکوند.یبار نامزد بودیم وسط کوچه نشست سرشو میکوبید به زمین.یاد کاراش میفتم اعصابم خیلی خورد میشه

من خودم تک دختر بودم .خیلی روحیم حساسه شانسم این شد نصیبم.خانوما مثلا بهش بگی پسرت مشکلش اینه بیا فکری کنیم براش یک دعوایی را میندازه ادمو بیزار میکنه این باعث شده خیلی نا امید بشم

پولی که میده اندازه کارگر گرفتن نمیشه اندازه خوراک خوب ولباس یا حالا باشگاه.بقیشو حساب کتاب داره .فق ...

یه خورده زرنگ بازی در بیار رو قیمت جنسا پول کنار بذار یا روزی که سرحاله پوا بگیر تفریح و مسافرت جور کن نذار زیاد مال جمع کنه

2706