2726
عنوان

زندگی داغون

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 57 پست
سر اینکه پسرم میره کلاس زبان دوره از خونمون میگه برسونش دوساعت علاف شو تا کلاسش تموم شه.منم گفتم خود ...

اگه خیلی دوره بجاش سی دی بگیر تو خونه با هم کار کنین ارزش نداره بخاطرش دعوا کنین

خانوما همه فکر میکنن چقدر ادم خوبیه.ولی یک روانیه به تمام معناست.دیگه وسیله زندگی ندارم همه رو شکسته

خیلی سخته ولی وقتی عصبی میشه جوابشو نده خودتو بکش کنار تا آروم بشه حرفاتو وقتی حالش خوبه بهش بزن وسایل زندگی هم برمیگرده گلم فدای سرت

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر چیزای بی اهمیت اعصاب خودتو بچه هاتو خورد نکن عزیزم بچه ها هیچ گناهی ندارن 

من همینوبهش گفتم جالباسی رو انداخت روی زمین و رفت تمام لوازم روی میز ارایشمو شکست وگلدونا و چیزای دیگه

خانوما همه فکر میکنن چقدر ادم خوبیه.ولی یک روانیه به تمام معناست.دیگه وسیله زندگی ندارم همه رو شکسته

شاید کارش سخته یا فشار روحی داره سعی کن سربه سرش نذاری بخاطر ارامش خودت و بچهات

2728
من همینوبهش گفتم جالباسی رو انداخت روی زمین و رفت تمام لوازم روی میز ارایشمو شکست وگلدونا و چیزای دی ...

ای وای چقدر سخته میدونم ناراحتی ولی به خودت روحیه بده به خاطر بچه هات شاید شوهرت کنترل نداره رو رفتارش شاید حتی بتونی به شوهرتم کمک کنی تو عصبانیت خودشو کنترل کنه به هر حال اونم آدمه مطمئنا پشیمون میشه شما ستون خونه ای و بچه هات ازت انرژی میگیرن ولشون کنی بری خیلی ضربه میخورن دعوای جدی هم که نبوده حالا تموم میشه عزیزم غصه نخور 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ای وای چقدر سخته میدونم ناراحتی ولی به خودت روحیه بده به خاطر بچه هات شاید شوهرت کنترل نداره رو رفتا ...

خیلی بهم فحش بد میده.خودم عصبی شدم زیاد اصلا هرچی خودمونصیحت میکنم درست نمیشم

خیلی بهم فحش بد میده.خودم عصبی شدم زیاد اصلا هرچی خودمونصیحت میکنم درست نمیشم

اگه بتونی راضیش کنی با آرامش ببریش مشاوره خیلی خوبه درکت میکنم خود آدم دیگه یه جایی کم میاره 

2706