2703
2553
عنوان

زندگی داغون

835 بازدید | 57 پست

خانوما شوهرم دوروز پیش وسایل خونه رو شکست بهم فحشای بد داد دست روم بلند کرد.الان نمیتونم به دوتا بچم برسم بی حوصله شدم مثل روانیا شدم دلم میخواد نصفه شبی ساکمو جمع کنم برم پیش مامانم یک شهر دیگست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی وقتا باید گذاشت رفت.تاحساب کار دستش بیاد.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2720
2714
یاد شوهر دوستم افتادم!!! بب شعور عوضی

چرا تعلیق شدی منم یه بارتعلیق شده بودم 😅

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
سر اینکه پسرم میره کلاس زبان دوره از خونمون میگه برسونش دوساعت علاف شو تا کلاسش تموم شه.منم گفتم خود ...

سر چیزای بی اهمیت اعصاب خودتو بچه هاتو خورد نکن عزیزم بچه ها هیچ گناهی ندارن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
سر اینکه پسرم میره کلاس زبان دوره از خونمون میگه برسونش دوساعت علاف شو تا کلاسش تموم شه.منم گفتم خود ...

بعداون چی گفت

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2706