1600
1605
عنوان

زندگی داغون

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 57 پست
من همینوبهش گفتم جالباسی رو انداخت روی زمین و رفت تمام لوازم روی میز ارایشمو شکست وگلدونا و چیزای دی ...

ای وای چقدر سخته میدونم ناراحتی ولی به خودت روحیه بده به خاطر بچه هات شاید شوهرت کنترل نداره رو رفتارش شاید حتی بتونی به شوهرتم کمک کنی تو عصبانیت خودشو کنترل کنه به هر حال اونم آدمه مطمئنا پشیمون میشه شما ستون خونه ای و بچه هات ازت انرژی میگیرن ولشون کنی بری خیلی ضربه میخورن دعوای جدی هم که نبوده حالا تموم میشه عزیزم غصه نخور 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

ای وای چقدر سخته میدونم ناراحتی ولی به خودت روحیه بده به خاطر بچه هات شاید شوهرت کنترل نداره رو رفتا ...

خیلی بهم فحش بد میده.خودم عصبی شدم زیاد اصلا هرچی خودمونصیحت میکنم درست نمیشم

1522
خیلی بهم فحش بد میده.خودم عصبی شدم زیاد اصلا هرچی خودمونصیحت میکنم درست نمیشم

اگه بتونی راضیش کنی با آرامش ببریش مشاوره خیلی خوبه درکت میکنم خود آدم دیگه یه جایی کم میاره 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
1432
پاساژ اون مسیرا نیست.تموم مسیولیت خونه بامنه.واقعا خسته میشم.

میگی کارش سخته دیگه نمیتونی توقعی ازش داشته باشی اگه پول میده برا خونه کارگر بگیر یکم به خودت برس ورزش کن تا از این حال و هوا دربیای روحیتو قوی کن عزیزم تو مادری نباید زود وابدی

1563
میگی کارش سخته دیگه نمیتونی توقعی ازش داشته باشی اگه پول میده برا خونه کارگر بگیر یکم به خودت برس ور ...

پولی که میده اندازه کارگر گرفتن نمیشه اندازه خوراک خوب ولباس یا حالا باشگاه.بقیشو حساب کتاب داره .فقط زمین میخره میذاره روی هم برای بعد از مرگ من.

این که حالتون خوب نیست کاملا طبیعیه و حق دارید. چند روز به خودتون فرصت بدین بیشتر استراحت کنید تا دوباره خودتون رو به دست بیارین . کار خونه همیشه هست اما این روحیه شماست که باید قوی باشه  

و این که مقدور نیست برای پسرتون سرویس بگیرین؟ 

من نمی خندم چون خوشحالم، من خوشحالم چون می خندم 
این قدر توی سر خودش موقع دعوا میزنه پسرم یاد گرفته بود سه سال روی پسرم کار کردم از یادش رفت

روانی بازیای شوهرت منو یاد شوهر خودم انداخت.دیشب با شوهرم دعوام شد زد چیز میز شکوند.یبار نامزد بودیم وسط کوچه نشست سرشو میکوبید به زمین.یاد کاراش میفتم اعصابم خیلی خورد میشه

1523