1648
1605
عنوان

زندگی داغون

748 بازدید | 57 پست

خانوما شوهرم دوروز پیش وسایل خونه رو شکست بهم فحشای بد داد دست روم بلند کرد.الان نمیتونم به دوتا بچم برسم بی حوصله شدم مثل روانیا شدم دلم میخواد نصفه شبی ساکمو جمع کنم برم پیش مامانم یک شهر دیگست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
یاد شوهر دوستم افتادم!!! بب شعور عوضی

چرا تعلیق شدی منم یه بارتعلیق شده بودم 😅

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
8
سر اینکه پسرم میره کلاس زبان دوره از خونمون میگه برسونش دوساعت علاف شو تا کلاسش تموم شه.منم گفتم خود ...

سر چیزای بی اهمیت اعصاب خودتو بچه هاتو خورد نکن عزیزم بچه ها هیچ گناهی ندارن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
سر اینکه پسرم میره کلاس زبان دوره از خونمون میگه برسونش دوساعت علاف شو تا کلاسش تموم شه.منم گفتم خود ...

بعداون چی گفت

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
چرا تعلیق شدی منم یه بارتعلیق شده بودم 😅

تو یه تاپیکی به یه خانوم کمک کردم.فرداش دیدم ترکیدم

صبح پاشدم دیدم کاربریم تعلیق شده😢😢😢😢😢😢فعلا یه صلوات به نیتم بفرست تا ببینیم چی میشه😎😎😎😎😎😎😎
1641

اگه خیلی دوره بجاش سی دی بگیر تو خونه با هم کار کنین ارزش نداره بخاطرش دعوا کنین

خانوما همه فکر میکنن چقدر ادم خوبیه.ولی یک روانیه به تمام معناست.دیگه وسیله زندگی ندارم همه رو شکسته

خیلی سخته ولی وقتی عصبی میشه جوابشو نده خودتو بکش کنار تا آروم بشه حرفاتو وقتی حالش خوبه بهش بزن وسایل زندگی هم برمیگرده گلم فدای سرت

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
سر چیزای بی اهمیت اعصاب خودتو بچه هاتو خورد نکن عزیزم بچه ها هیچ گناهی ندارن 

من همینوبهش گفتم جالباسی رو انداخت روی زمین و رفت تمام لوازم روی میز ارایشمو شکست وگلدونا و چیزای دیگه

خانوما همه فکر میکنن چقدر ادم خوبیه.ولی یک روانیه به تمام معناست.دیگه وسیله زندگی ندارم همه رو شکسته

شاید کارش سخته یا فشار روحی داره سعی کن سربه سرش نذاری بخاطر ارامش خودت و بچهات

1615