2737
2734

سلام 

میخوام ختم صلوات بگیرم 14000 ( ((140 دور تسبیح )))صلوات برای یه تازه متولد شده که مشکل تنفسی داره با دل های پاکتون دعا کنید طوریش نباشه 

خیلی دعا کنید خیلی

برای هرکسی هم صلوات بر میداره برای سلامتی و نیت توی دلش قران میخونم 140 تسبیح میشه منم 140 صفحه میخونم

* پست تا کامل شدن تکرار میشه 

*بعد از شمارش هر تایپک قفل میشه

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوتسبیح انشالله بهتر بشه مشکلی نباشه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738

من 202تاصلوات میفرستم که میشه دو دور تسبیح ان شاالله به زودی خوب بشه💙💚🙏🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

دوستان عزیز لطفا اگه مایل هستید شرکت کنید

@باشکوه  

@لبخندنگاه  

@ویهانمهر  

@7869zahra  

@فرانک20  

💚💙💙💚🌹🌹🙏🙏💙💚💚💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
دوستان عزیز لطفا اگه مایل هستید شرکت کنید @باشکوه   @لبخندنگاه   @ویهانمهر &nbs ...

مرسی عزیزدلم😘🥰😍استارترعزیزدوتا تسبیح صلوات میفرستم.یک صفحه لطف کن برای حاجتروایی من بخون ویک صفحه برای شفای @hellosummer    عزیزبخون.مرسی

@یاااالله    

@مینوش2    

@sahar_goliiiiiam    

@منتظره_معجزه    

خدا با منه و برای من کافیه  
مرسی عزیزدلم😘🥰😍استارترعزیزدوتا تسبیح صلوات میفرستم.یک صفحه لطف کن برای حاجتروایی من بخون ویک صفحه ...

عزیزمی قربونت 🌹🌹🌹💙💙💙

ان شاالله حاجت رواشی عزیزم 🙏💙💚

2706