2733
2734
عنوان

انتخاب

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 44 پست

15 سااااله کم نیست. بنظرم میچربه به همه ی حسن هاش. هرکس هم میگه سن یه عدده برا خودش میگه. سه سال پیشت رو درنظر بگیر. وقتی هم سن سه سال پیشت بوده تو تازه به دنیا اومدی! ضمنا خودتم خیلی کم سنی مورد های بهتری برات پیش میاد چه عجله ایه؟! 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

15 سااااله کم نیست. بنظرم میچربه به همه ی حسن هاش. هرکس هم میگه سن یه عدده برا خودش میگه. سه سال پیش ...

عجله ندارم ولی خوبه یکی تو زندگی حمایتت کنه واینکه ممکنه دیگه اینجور موقعیتی پیش نیاد

😍😍😍😍😍
2728
2738
بحث خوب بودن ایشون یا شما نیست بحث سر اینه که میتونید با هم زندگی کنید یا نه نظر خانواده چیه؟

فعلا خانوادم گفته بیشتر اشناشیم و هر تصمیمی خودم بگیرمم میشه

😍😍😍😍😍
عجله ندارم ولی خوبه یکی تو زندگی حمایتت کنه واینکه ممکنه دیگه اینجور موقعیتی پیش نیاد

حمایت ایشون حمایت پدر به فرزند میشه نه حمایت شوهر از زن. و اینکه کلا آقایون چون قدرت طلبن تا حدی خودشونو بالا تر میدونن حالا شما وقتی اینهمه کوچیکتر باشی این قضیه حاد تر هم میشه. ببین عزیزم زندگی مشترک بر اساس رفاقت و محبت باید شکل بگیره نه بر اساس آقا بالا سری و برتری! نمیگم همه اینطورن اما معمولا اختلاف سنی زیاد تشدید میکنه این قضیه رو. تازه سر 5 6 سال اختلاف سنی هم این مسائل هست. البته که باز هم خودت و خونواده بهتر صلاح میدونین من دوستانه نظرمو گفتم. باید خییییلی احتیاط کنی. تو سن حساسی هستی و رفتارهای یه مرد سریعتر تحت تاثیر قرارت میده.انشاالله که که بهترین انتخاب رو داشته باشی

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
منو خانومم تفاوت سنیمون ۱۱ ساله باور کنید هردومون داریم عذاب میکشیم تفاوت سنیتون زیاده شاید اذیت بش ...

متولد 81 ان؟ 

2706