1542
1541
عنوان

انتخاب

181 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من با یه پسر33ساله دارم اشنا میشم خودم 18سالم هست از همه نظر واقعا خوب ولی سن من پایینه و سن اون بالا هست میترسم از این لحاظ ولی مطمعنم از همه نظر خوبه چشم پاکه وضع مالی توپ هست نمیدونم چیکار کنم

😍😍😍😍😍

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

اشتباه میکنید

اختلاف سنیی خیلییی زیاده

واینکه هنوز بچه ای احساساتت علبه داره نمیتونی درست تصمیم‌بگیری

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
8
1563

15 سااااله کم نیست. بنظرم میچربه به همه ی حسن هاش. هرکس هم میگه سن یه عدده برا خودش میگه. سه سال پیشت رو درنظر بگیر. وقتی هم سن سه سال پیشت بوده تو تازه به دنیا اومدی! ضمنا خودتم خیلی کم سنی مورد های بهتری برات پیش میاد چه عجله ایه؟! 

اره فقط تنهامشکل سن هست وگرنه از لحاظ دیگه خیلی خوبه

بحث خوب بودن ایشون یا شما نیست بحث سر اینه که میتونید با هم زندگی کنید یا نه

نظر خانواده چیه؟

«کاربر آقا هستم» از بحث با جاهل بپرهیز چون تو را تا سطح خود پایین می آورد و با تجربه ای که در آن سطح دارد تو را شکست می دهد
15 سااااله کم نیست. بنظرم میچربه به همه ی حسن هاش. هرکس هم میگه سن یه عدده برا خودش میگه. سه سال پیش ...

عجله ندارم ولی خوبه یکی تو زندگی حمایتت کنه واینکه ممکنه دیگه اینجور موقعیتی پیش نیاد

😍😍😍😍😍
1578