1608
1609

نه خزه

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐..... با تشکر الناز 😊

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

جان؟

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           

لاکشری؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
8

سلام من لاکشری هستم اما زیاد هایلایت ندوست.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

آمبره و سامبره

ولی آره هایلایتم هنوز زیاد طرفدار داره

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
1523

کاری ب مد نداشته باش ببین تو سلیقت هست یا نه بهت میاد یا نه گور بابای ند لاکشری جان

کسی که غر میزنه میخاد شنیده بشه بهش توجه بشه نه اینکه تو هم باهاش کل کل کنی و بیشتر بری رو مخش =))                                                                                                      وفاداری یعنی کسی هوات رو تو جایی که نیستی داشته باشه :(        فاجعه اونجاس که حتی یکی نباشه که باهاش راحت درد و دل کنی...                                                                                ۸ تا کاربریمو ترکوندن و الان اسممو گذاشتم سلطان تا ۱۴۰۰ بزرگ ترین آرزوم اینه با عشقم زندگی ارومی داشته باشم و عشقم بفهمه دوسش دارم ارزوی بعدیم اینه زود۱۴۰۰بیاد  سلامتی خانوادم صلوات بفرستید 💋💗💓🥰❤🧡⚘
كاري به مد نداشته باس ببين بهت مياد  يه زنه زده برد تو مترو ديدمش مثل راسو شده بود

من مث راسو که خودمو نمیکنم.

میگم قهوه ای تیره رو مشکی.

نمیخونین پستامو آ 😒

خاله ماچ، خاله ماچ   

من لاکجریم بیام؟

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
لاکشری؟

درستش لاکشری هست

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
1611