2726
عنوان

مشکل روحی پیدا کردم

394 بازدید | 32 پست

خیلی حالم داغونه،اعتماد به نفسم له شده ،حس میکنم هرلحظه دارم له تر میشم،بچه ها دائم دارم میشنوم من لوسم ،من بیجنبم،من حساسم،باورم شده ...اره من لوسم بیجنبه و حساسم و بچم ....من تو عقدم و شاغل تا شب سر کارم ولی همیشه پیش نامزدم مرتب و تمیز و ارایش کرده و .....جسمم واقعا خستس،خیلی وقتا ازش شنیدم بهم گفت لوسی بیجنبه ای،من واقعا بی جنبه ام!پس چجوری روزی ده ساعت بیرون خونم و کار میکنم که بی عرضه و ضعیف نباشم؟چجوری از مردای غریبه حرف میشنوم و بازم میرم سر کار!امشب بهش گفتم برای مجلس اخر هفتمون فلان چیز برای خودم میخوام بگیرم پول بریز کلی سر به سرم گذاشت که خودت داری بردار نیم ساعتی بحث کردیم اخر گفتم خب چیشد گفت هیچی من پول نمیدم از پول خودت بگیر ؛منم گفتم باشه و قطع کردم،بعد زنگ زد گفت ریخته و ناراحت بود چرا بیجنبم،حس کردم چقدر اونجا له شدم که داره اینجوری میکنه که منو خجالت زده کنه،بعد مامانش زنگ زد گفت مراسم به دلیل کلاس دخترا بندازیم عقب یک شب ،وقت اتلیم سوخت،بعد مراسمم باید بره نمیتونم پیشم بمونه خیلی رو دلم میمونه ...حالم بده...واقعا من مشکل دارم!دلم میخواد موهامو رنگ کردم ارایشگاه رفتم شوهرم پیشم بمونه نره .چن روز قبلم بهش گفتم جمعه شب نباشه .گفت باشه،بعد انداختن جمعه شب یک زنگم نزد بپرسه  ،گفت یادم رفته 

ای بابا .من با یه نفر دوست شدم که همین جوری بود باهاش کات کردم بعضیا مثل یه چاه بدون ته میمونن فقط ازت توقع دارن .از الان حساب کارو بده دسش

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایی از الان یه فکری بکن

برین پیش مشاور یا خودت تنهایی برو این رفتاراشو به مشاور بگو

منم یه مدت با همچین ادمی دوست بودم بخدا اینقدر حرصمو درمیاورد

تو ازدواج کردی ک ارامش داشته باشی نه اینکه اعصابت خورد بشه

الان داره گلوم منفجر میشه که من مهم نیستم انگار.خواهرش مهم تره که کلاسش لغو نشه 

عزیزم درکت میکنم ولی واقعا یه فکر اساسی کن .یه مشاور برو و ازش کمک بخواه .امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی و این معضلو با موفقیت حل کنی🤗

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
اون شب برام خاطره میمونه وگرنه هزار شب هست که پیش هم باشیم .شاید درک من سخت باشه 

اوهوم اگر واقعا اینقدر برات مهمه دیگ نمیدونم چی بگم 

ولی زندگی رو به خودت و اون زهر نکن

الان خیلیا فقط میخوان به عشق و زندگی متاهلیشون برسن فقط همین..😁 پس ارامش رو تو زندگیت حفظ کن 

2706