2703
2553
عنوان

واقعا شما شوهرتونو دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 105 پست
عزیزم میفهممت خیلی نگرانت بودم امروزمیگفتم کاش آشتی کرده باشن 

آشتی ک نکردیم ولی خب نسبت ب دیروز ارومتره گلم...

مرسی ک بیادم بودی عزیز دلم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
سنتی ی دختر16ساله چی حالیش بود؟

من سنتی ازدواج کردم.خیلیم خانوادم اصرار کردن به ازدواج تا قبول کردم.چون شرایطش خوب بود و اوضاع مالیش عالی.

اوایلش خیلی بد بود واقعا اذیت شدم گاهی یه کاریای میکنه ازش دیونه میشم ولی درکل خوبه خیلی کارا برا من کرده که ثابت کنه دوسم داره.بعضیا با زبون نمیتونن ابراز محبت کنن با کاراشون ثابت میکنن.حقیقتا من الان حتی دوس ندارم به زمان قبل برگردم.هرچند زندگی با عشق و هیجانی دوس دارم ولی حسم میکنم اینا مال فیلما و رماناس .بهتر واقع بین بود .اکثر زندگیا همین.سعی کن باش حرف بزنی وبگی که چه چیزایی و حرفایی اذیتت میکنه.خودت به  خودت کمک کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آشتی ک نکردیم ولی خب نسبت ب دیروز ارومتره گلم... مرسی ک بیادم بودی عزیز دلم

قربونت من که همیشه کامنت هات رومیخونم ذوق میکنم ازاین همه حس وحال خوبی که داری امیدوارم زودتربهش برسی وعاشقانه کنارهم زندگی کنید❤❤

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
عزیزم من قبلا هم با کسی بودم ولی حسای الانمو نداشتم... من دو ساله باهاشم هر وقت میبینمش ذوق میکنم.. ...

انشاءالله وقتی زیر یه سقفم رفتین همین باشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2456
انشاءالله وقتی زیر یه سقفم رفتین همین باشه

انشالله عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2714

پنج سال پیش ک وارد زندگیم شد دوسش داشتم وقتی ک روزا گذشتن عاشقش شدم و عاشق تر و الان اگه حتی قلبمو نیاز داشته حاظرم بدون لحظه ای درنگ از تو سینم درش بیارم و بهش بدم 

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

شوهرمو  دوست دارم حتی خیلی وجودش بهم آرامش میده "خیلی نگرانش میشم همیشه هواشو دارم ۴ ساله مث روز اول عاشقمه اون'ولی متاسفانه هیچوقت این حس دوست داشتنم به عشق تبدیل نشود😔آرزو داشتم عاشقش بشم ولی فقط دوسش دارم زیاد

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

میشه گزارش بزنین برام خدا خیرتون بده براتون صلوات میفرستمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3589888/برا-دخترم-کاپشن-خریدم-بیاین-نظر-بدینعکس?page=1

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
قربونت من که همیشه کامنت هات رومیخونم ذوق میکنم ازاین همه حس وحال خوبی که داری امیدوارم زودتربهش برس ...

فداتبشم من عزیزم مرسی از لطفت ... ممنونم ک از دعای قشنگت... واقعا محتاج دعام... انشالله گلم ❤❤

2706