2726
عنوان

واقعا شما شوهرتونو دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 105 پست
شما چه جوری ازدواج کردید که از شوهراتون بدتون میاد

سنتی ی دختر16ساله چی حالیش بود؟

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خُب باید بگم که تو اصن جزو سرشماری حساب نمیشی، اگه ده سال بعد از ازدواجت اومدی این حرفا رو زدی قبوله ...

عزیزم من قبلا هم با کسی بودم ولی حسای الانمو نداشتم... من دو ساله باهاشم

هر وقت میبینمش ذوق میکنم...

صداشو ک میشنوم دلم میلرزه‌...

وقتی طولانی مدت نمیبینمش بی قرار میشم...

یکم دیر جواب دادنی تپش قلب میگیرم...

روزا برا رسیدن بهش کلی دعا و نذر و نیاز میکنم...

شبا تا پیرهنشو بو نکنم خوابم نمیبره...

وقتی میخنده قند تو دلم اب میشه...

وقتی میبینمش ناخوداگاه لبخند میاد رو لبام..

گاهی از شدت عشق و علاقه دلم میخاد قورتش بدم....

وقتی حرف میزنه دستمو میذارم رو قلبم... هی میکوبم رو سینم... اصلا ی وضعیه

این حس هیچوقت کمرنگ نمیشه... هیچوقت... 

چون کسیکه عاشقشم ی مرده ... حتی اگه مثل الان باهام سرد باشه و تحویلم نگیره

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
منم عاشق شوهرم هستم وطاقت دیدن ناراحتیش ندارم واز خدا خواستم پیش مرگش بشم چون نمیتونم زندگی بدون اون ...

خوشبحالتون بخدا حاضرم ازگرسنگی بمیرم ولی شوهرم دوست داشته باشم  من همچی دارم ولی دلم خوش نیس

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
کسی ک یسره عیب روت بزاره فوش بده بددهنی کنه اذیتت کنه دلتو بشکنه دلت تنگش میشه؟؟؟

خب قاعدتا نه اصلا. فک نکنم هیچکدوم از خانوم هایی ک گفتن شوهرشونو دوس دارن اذیت بشن از طرف اون. 

نمیدونم چی بگم ولی سعی کن  با محبت با مهربونی و سیاست ب سمت خودت جذبش کنی

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم

استارتر منظورم با شخص شما نیستا ولی تاپیکت اینو به ذهنم انداخت که بگم 

نمیدونم چرا حس میکنم هر سری یک چیزی به اصطلاح مد میشه توی سایت و رواج پیدا میکنه

الان هم حس نارضایتی از همسر و عدم دوست داشتن همسر و تنفر از اون و زندگی اجباری و بدون عشق رواج داره و تاپیک ها در مورد این موضوع هست بیشترش

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
یعنی به زور ازدواج کردین؟

ن ولی احمق بودم 

عزیزم من توتاپیک های شقایق باشماآشناشدم امروزخیلی توفکرت بودم معلومه که خیلی عاشقشی

فک نکنم حس من اسمش عشق باشه... دنبال ی کلمه خاص تر میگشتم برا حسم... ولی پیدا نکردم... 

الان همه میگن ما عاشقیم... ولی بین عاشق با ی عاشق دیگ کلی فرق هست

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چرا سعی نمی کنی خوش به حال خودتم بشه؟

خیلی سعی کردم نشده ذات هیچ ادمی رو نمیشه تغییر داد😔

خوشبحالتون بخدا حاضرم ازگرسنگی بمیرم ولی شوهرم دوست داشته باشم  من همچی دارم ولی دلم خوش نیس

اتفاقا ما مشکل مالی زیادی داریم ولی همین عشق بینمون باعث شده تومشکلات کم نیاریم و بهم امید بدیم انشالله شماهم این حس قشنگ بینتون بوجود بیاد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
فک نکنم حس من اسمش عشق باشه... دنبال ی کلمه خاص تر میگشتم برا حسم... ولی پیدا نکردم...  الان ه ...

عزیزم میفهممت خیلی نگرانت بودم امروزمیگفتم کاش آشتی کرده باشن 

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
دور از جون خب بالاخره اتفاق افتاده  سعی کن درستش کنی هر زنی میتونه اینکارو کنه مطمئنم

نمیدونم خداکنه بشه 7ساله ک نشده

2706