2726
چجوری باید با کسی که خوشت میاد دوست شی؟

والا راه مشخصی نداره 

من خودم توی جمع دختر پسری تو دانشگاه با همسرم آشنا شدم

ولی اگه از کسی خوشت اومده میتونی یه کاری کنی زیاد جلو چشمش باشی یا به بهونه ای سر صحبت باز کنی ایمیلش رو بگیری باهاش چت کنی 

آدم باید موقعیت رو بسنجه ببینه چه راهی جواب میده

عزیزم ان شاءالله یه قسمت خوب پیدا میشه برات..  منم 32 سالمه و مجرد..  گلم همه که حتما از ...

واقعا ،من خاله 43 ساله شه انگاری 30 ساله شه موفقه تو کارش داره از زندگی لذت میبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط کشورهای جهان سوم هست که خوشبختی را توی ازدواج کردن میبینن و پدر مادرها از اینکه بچه هاشون رفتن س ...

چون دست جهان اولیا ت  برطرف کردن نیازاشون بازه 

مثه ما تو کف نیاز و امیال و خلا های زندگیشون نیستن عزیزم 

چون چپ بری راست بیای باید مواظب حرمت و آبرو و نجابت و عفت و حیا تو .........

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
وقتی فک میکنم انسان یکی از گونه های نخستی هاست ... ب فلسفه هستی و ادم و حوا شک میکنم 😏

من بیولوژی خووندم وقتی استاد میخواست راجع به این قضیه باهامون صحبت کنه میگفت یک لحظه دین رو از درس جدا کنیم دچار شک نشید 

بعد مبحثش رو کامل تو ضیح داد یاد اون روز افتادم🤭

فقط کشورهای جهان سوم هست که خوشبختی را توی ازدواج کردن میبینن و پدر مادرها از اینکه بچه هاشون رفتن س ...

بنده خدا نیاز غریزیشه...هیچ چیزی جای این نیاز رو نمیگیره..هممون همینطوریم.... به نظرم کاش به جای این حرفا دنبال یه راه حل درست وحسابی بودیم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
وقتی فک میکنم انسان یکی از گونه های نخستی هاست ... ب فلسفه هستی و ادم و حوا شک میکنم 😏

منم همیشه این برام سوآله از اون ور میگیم تکامل یافته ی میمونیم از اون ورم میگیم از خاک آفریده شدیم 

بین تکامل و خاک موندم😆

چی بگم .منم هم دلم میخواد ازدواج کنم هم دلم نمیخواد

گاهی وقتا به شدت نیاز روحی پیدا میکنم به جنس مخالف که فقط بشینم باهاش حرف بزنم ولی بعدش به دنیای امروز فکر میکنم سریع پشیمون میشم،میگم ادم خوب از کجا پیدا بشه،حالا پیدا هم شد من که پول ندارم و...

به قول دوستمون شاید قسمت منم تنها موندنه

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
منم همیشه این برام سوآله از اون ور میگیم تکامل یافته ی میمونیم از اون ورم میگیم از خاک آفریده شدیم&n ...

عزیزم نظریه تکامل یافتگی از میمون سالهاست که رد شده

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2706