2726
عنوان

غبطه به زندگی دیگران

257 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها..بعضی وقتا برای هممون پیش میاد که غبطه زندگی دیگران رو میخوریم..دختر خالم تازه دو روزه عقد کرده..بلیط سفر یک هفته ای بهشون هدیه دادن ..و‌ خالم املاکشو فروخته و‌داره کارهای رفتن دختر و دامادش رو جور میکنه به خارج برای زندگی..خیلی ناراحتم و خودمو همش مقایسه میکنم..با اینکه خانواده منم هم سطح اینا هستن ولی این کارا رو برای من نکردن..نظرتون چیه؟شما جای من بودید ناراحت نمی شدید؟

من تا حالا تو زندگیم غبطه کسی رو نخوردم

مگه دوستم با یکی ازدواج کرد تلیاردر بود حسودیم شد

خدا نشونم داد پولشون حروم خوریه

دیگه به کسی حسودی نکردم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالا دوستت خوشبخت شده به نظرت؟؟؟!!!🤔🤔

از نظر خودش شاید ولی یک روز چوبش میخوره از بس اه مردم ونفرینشون پشتشه

به نظر من بدبخت شده نه خوشبخت

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

ن اصلنننن ناراحت ک نمیشدم هیچ تازه خوشحالم میشدم.همیشه با حس و حال خوب ب پیشرفت بقیه نگاه کن تا چیزهای خوب و مثبت برات اتفاق بیوفته.زندگی هر کسی جداس و مختص خودش.هیچ وقت افسوس زندگی دیگران را نخور.از آنچه هستی و داری شاکر باش و تلاش برای بهتر شدن و بیشتر بدست آوردن کن.

ن اصلنننن ناراحت ک نمیشدم هیچ تازه خوشحالم میشدم.همیشه با حس و حال خوب ب پیشرفت بقیه نگاه کن تا چیزه ...

👌👌👌👌

2706