2737
2734
عنوان

رقصیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 21 پست
من کلا از رقص بدم میاد احساس دلقک بودن به هم دس میده    

این در مورد مردها صدق میکنه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

رقص بلد باشه هر جا که دوست داشت برقصه!ما دو تا خواهر داریم تو فامیل واقعا فرشته نجات مجالسن!!!مجلس ختمم که باشه با قر میان ده دقیقه بعد همه رو میارن وسط!!!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا از رقص بدم میاد احساس دلقک بودن به هم دس میده    

اونی که میگی رقص نیست، شلنگ تخته انداختنه😂

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بنظرم اقوام دور خوب نیس ادم بره وسط مجالس نزدیکم زیاد وسط نباشه از اول تا اخر مراسم وسط نباشع

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
2728
رقص بلد باشه هر جا که دوست داشت برقصه!ما دو تا خواهر داریم تو فامیل واقعا فرشته نجات مجالسن!!!مجلس خ ...

بچه جاریم هر وقت منو میبینه دوست داره براش دست بزنم برقصه. ۲ سالشه البته! منم با ریتم دیش دیری دیدین دست میرنم براش بعد یکی پیشنهاد میده آهنگ بذار برقصه. اون یکی میگه گوشی خوب نیست فلش بیارید! بعد همه میریزن وسط میرقصن😂😂😂😂

ولی اون بچه همچنان با ریتم دستای من میرقصه عاشقشم 😋

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
این در مورد مردها صدق میکنه

یکم نگرش از بالا به پایین داشته باشی و عمیق نگاه کنی کلا صدق میکنه(:

ولی خب برای مرد ها بیشتر صدق میکنه البته از اون رقصا که مال دوران ملکه ویکتوریاست اون وسط دست همو میگیرن زن و مرد میرقصن اونا جالبن همونا که زنا لباسای آستین پفی دارن :/

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (: