1600
1605

ی خانوم باید تو مجالس رقص برقصه تو مجالس عصاقورت داده نرقصه

when life leaves us blind, LOVE keeps us kind***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613

هر مجلسی که میرقصن باید برقصه وگرنه آدمی به نظر میاد که داره خودشو چ*س میکنه😂✋

اسکار بدترین لحظه هم میرسه به وقتی که عکس پروفایلتو عوض میکنی بعد یادت میوفته جواب 30 نفرو نداده بودی🤣

هر کی دوست داره میره می رقصه هر کی دوست نداره نمی ره دیگه خز و بی کلاسی یا باکلاسی نداره

عروسی و اهنگ برای رقصه مگه اینکه برای خوردن تشریف فرما شده باشن

I am everything I could ever need; I'm my own lover, family, friend, a shoulder to cry on, the only person I could rely and trust, I am strong, honest, powerful. I AM EVERYTHING 🌞💥🌼🌻
1432

تو مجلس ابجی داداشش برقصه یا مثلاحداقل مجالس نزدیکانش مثل مثلادخترخالش 

اما تومجلس غریبه ها نرقصه،من خیلی بدم میاد،خواهرم یه دوست داره پایه ثابت تمام مجالس هاست هرجاجشن باشه اینو میبرن مجلس گرم کنه،،حالااصلاعروس ودامادرونمیشناسه ها

خدایا ساحل زندگیمو دست خودت سپردم..شک ندارم خودت قشنگترین و بهترین قایق رو برام میفرستی
1601
من کلا از رقص بدم میاد احساس دلقک بودن به هم دس میده    

این در مورد مردها صدق میکنه

پروانه ها وقتی که میسوختن ، تقدیرتو دوختن به تقدیرم ....هر وقت دلت میگیره، میسوزم ، هر وقت دلت میسوزه، میمیرم ... خیلی دلم گیره، خیلی گرفتارم ... دوست داشتنت خوبه، خیلی دوست دارم

رقص بلد باشه هر جا که دوست داشت برقصه!ما دو تا خواهر داریم تو فامیل واقعا فرشته نجات مجالسن!!!مجلس ختمم که باشه با قر میان ده دقیقه بعد همه رو میارن وسط!!!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
من کلا از رقص بدم میاد احساس دلقک بودن به هم دس میده    

اونی که میگی رقص نیست، شلنگ تخته انداختنه😂

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم تو تاپیکی که راجع به صیغه ساعتی بود کاربریمو گرفتن😥 خوب کاری کردم😊

بنظرم اقوام دور خوب نیس ادم بره وسط مجالس نزدیکم زیاد وسط نباشه از اول تا اخر مراسم وسط نباشع

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
1611