2410
2553
عنوان

چراهمه ی مانتوهاجلوبازن ؟؟😔

743 بازدید | 53 پست

بچهاهرچی مانتوهس جلوبازیکی گرفتم ازناچاری بابام.میگه این چیه تنگه؟؟حیف پول مامانم میگه بروپسش بده خب چیکارکنم همه مانتوهاجلوبازن نمیتونم پسش بدم ک برم یه گرونتربگیرم اخه باباقی پولم یع جفت کفش گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مانتو جلو بازا که  گشادن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

منم بابام اولش گیر داد

مجبور شدم که پیراهن بلند بپوشم زیرش

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2714
نه بهم.نمیادجلوش 😔مدلشه

عکس عکس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
تخفیف به مناسبت یلدا https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3567637&slug=انواع-پاب ...

بابا به منم یاد بدین چجوری تایپیک هاتونو آبی مینویسین ای خداااااا .من چرا نمیتونم هر کاری میکنم😭😭😭😭😤😤😤😓😓😓😪😪😪😖😖😩

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2706