1676
1605
عنوان

چراهمه ی مانتوهاجلوبازن ؟؟😔

743 بازدید | 53 پست

بچهاهرچی مانتوهس جلوبازیکی گرفتم ازناچاری بابام.میگه این چیه تنگه؟؟حیف پول مامانم میگه بروپسش بده خب چیکارکنم همه مانتوهاجلوبازن نمیتونم پسش بدم ک برم یه گرونتربگیرم اخه باباقی پولم یع جفت کفش گرفتم

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

مانتو جلو بازا که  گشادن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1668
نه بهم.نمیادجلوش 😔مدلشه

عکس عکس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
تخفیف به مناسبت یلدا https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3567637&slug=انواع-پاب ...

بابا به منم یاد بدین چجوری تایپیک هاتونو آبی مینویسین ای خداااااا .من چرا نمیتونم هر کاری میکنم😭😭😭😭😤😤😤😓😓😓😪😪😪😖😖😩

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
چون الان خط مقدم از جلوست 😄😄 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

من مانتوی جیر خوشگل دکمه دار گرفتم دلت بسوزه

ولی کلا پاییزه ها جلو بسته و دکمه دارن چطور پیدا نکردی 

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

بده قزن بزنن برات

مانتوهای هیبا جلو بسته ان

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

جلوبازا که تنگ نمیشن 

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم تو تاپیکی که راجع به صیغه ساعتی بود کاربریمو گرفتن😥 خوب کاری کردم😊 من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگی و خوشبختیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
1651