2737
2734
عنوان

خانما با چشم عاشق میشن یا با گوش؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 31 پست
به نظرم این تعاریف روانشناسانه توی جامعه ما دیگه جواب نمیده ما تعاریفمون مثل روند زندگیمون از هم گسی ...

جدی منم گیج شدم اتفاقاتی که تو واقعیت میوفته با مطالب کتابا مطابقت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یجوری همه میگن با پول با ماشین با فلان انگار مردا عاشق اخلاق و متانت و ملیله دوزی خانوما میشن!!!!! ...

من اینو به شما می گم شاید اطراف این خانما شلوغ باشه ولی کسی اینا رو برای زندگی مشترک نمی خواد، اکثرا اقایون پشت این خانما بد گویی هم می کنن با این که تو روشون می خندنن

2728
جدی منم گیج شدم اتفاقاتی که تو واقعیت میوفته با مطالب کتابا مطابقت نداره

بله چون ما توی جامعه ای زندگی میکنیم که معیارها عوض شده نه بر مبنای اصول علمی یک جامعه بلکه مردم بر حسب تجاربشون که خیلیم خوب نیست به خاطر همون گسیختگی اجتماعی تصمیم میگیرند و مسلما توی این مواقع کتاب جوابی برای من و شما نداره... چون ما توی یه وضعیت نرمال نیستیم

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
من اینو به شما می گم شاید اطراف این خانما شلوغ باشه ولی کسی اینا رو برای زندگی مشترک نمی خواد، اکثرا ...

این حرفا فقط شعاره

والا تا جایی که چشم کار میکنه هرچی دختره پاک و خانوم و البته زشت وجود داره همشون مجرد موندن!!!!!اما دختری که قشنگه حتی اگه اخلاقش صفر باشه حتی اگه اهل خیانت باشه الان سرخونه زندگیشه.

این حرفا فقط شعاره والا تا جایی که چشم کار میکنه هرچی دختره پاک و خانوم و البته زشت وجود داره همشون ...

من که اطرافم می بینم برای دخترای سرو سنگینو خوب سرو کله میشکونن، البته خوب بودن یه دختر خیلی خوبه ولی روش های زیادی هست که دختر  خودش نشون بده البته این نشون دادن از راه داف بودن و رفتارای سخیف نیست می تونه داشتن تحصیلات باشه، بلد بودن یه مهارت باشه، خوب لباس پوشیدن و به خود رسیدن باشه و ...

2738

بستگی داره یه دختر و یا حتی یه پسر به چی بگن عشق و به چه کسی عاشق .

عشق خیلی مقدسه و عاشقیت کار هرکسی نیست .

خیلیا خیلی راحت ازش حرف میزنن ولی عمل کردن بهش خیلی سخته .

ممکنه فقط یکی رو دوست داشته باشن ولی از نظر خودشون عاشق شدن ، عشق فراتر از دوست داشتنه .

کسی که واقعا عاشق بشه خوب و بد یکی رو با هم میخواد ، نه فقط خوبیاش رو بخواد و زمانی که مهربون و خوش اخلاقه کنارش باشه و وقتی بداخلاقی کرد پشتش حرف بزنه و توی دلش ازش بدش بیاد . اگه عاشق باشه نه چهره براش مهمه نه پول .

چه دختر چه پسر هرکسی به یه شکلی جذب یه نفر میشه ، یکی جذب پول میشه یکی جذب حرف میشه یکی جذب قیافه و هیکل میشه یکی جذب تیپ میشه و یکی جذب تحصیلات و موقعیت .

اما عشقی درسته بنظرم که ادم جذب شخصیت و انسانیت طرفش بشه .

چون اگه جذب موارد بالا بشه طرفش پولش یا چهرش یا موقعیتش رو از دست بده عشقشم از دست داده !

حالا نظرات و عقاید مختلفه لطفا به نظر هم احترام بذاریم کسی نریزه سرم😐

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤
2706