1608
1605
عنوان

خانما با چشم عاشق میشن یا با گوش؟؟

255 بازدید | 31 پست

خانما با چشم عاشق میشن یا با گوش؟؟ 

حداقل مشاهدات من میگه با چشم براشون تیپ و قیافه مهمه، ازون طرف بعضیا میگن موردایی بود که یه خانم عاشق چرب زبونی یه فرد شده با این که اون فرد تیپ و قیافه ی خاصی هم نداشته.

با پول

پروانه ها وقتی که میسوختن ، تقدیرتو دوختن به تقدیرم ....هر وقت دلت میگیره، میسوزم ، هر وقت دلت میسوزه، میمیرم ... خیلی دلم گیره، خیلی گرفتارم ... دوست داشتنت خوبه، خیلی دوست دارم

خانوماازراه گوش و اقایون ازراه چشم

سردار خون تو حریف می طلبد ...  راهت ادامه دارد ســرداردلــ❤ها...                               اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤                 الْــــهُُمّْ صَــلِ عَــلْیْ مُحـــمََّدْوَآلِ مُحَـــمَّدْ❤            وعَجِِـــل فَــرَجَــهُــمْ❤

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522

به نظرم این تعاریف روانشناسانه توی جامعه ما دیگه جواب نمیده ما تعاریفمون مثل روند زندگیمون از هم گسیخته شده چه در مردان چه در زنان

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
1432
1403

یجوری همه میگن با پول با ماشین با فلان

انگار مردا عاشق اخلاق و متانت و ملیله دوزی خانوما میشن!!!!!

مردا هم تا داف نباشی عاشقت نمیشن.

شاید باورتون نشه ولی کسی که تفکرش با شما تفاوت داره دشمن نیست بلکه انسان دیگری است.
به نظرم این تعاریف روانشناسانه توی جامعه ما دیگه جواب نمیده ما تعاریفمون مثل روند زندگیمون از هم گسی ...

جدی منم گیج شدم اتفاقاتی که تو واقعیت میوفته با مطالب کتابا مطابقت نداره

یجوری همه میگن با پول با ماشین با فلان انگار مردا عاشق اخلاق و متانت و ملیله دوزی خانوما میشن!!!!! ...

من اینو به شما می گم شاید اطراف این خانما شلوغ باشه ولی کسی اینا رو برای زندگی مشترک نمی خواد، اکثرا اقایون پشت این خانما بد گویی هم می کنن با این که تو روشون می خندنن

جدی منم گیج شدم اتفاقاتی که تو واقعیت میوفته با مطالب کتابا مطابقت نداره

بله چون ما توی جامعه ای زندگی میکنیم که معیارها عوض شده نه بر مبنای اصول علمی یک جامعه بلکه مردم بر حسب تجاربشون که خیلیم خوب نیست به خاطر همون گسیختگی اجتماعی تصمیم میگیرند و مسلما توی این مواقع کتاب جوابی برای من و شما نداره... چون ما توی یه وضعیت نرمال نیستیم

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
1523