2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درکت میکنم منم مثل دیوونه ها شده بودم بذارش پتو یه طرف خودت یه طرف شوهرت بگیرید مثل گهواره تابش بدید راحت میخوابه...گهواره هم نه فقط پتو

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2738

رازیانه اگر بچتون پسر نخورین اگرم فیبروم دارین نخورین. بعدش رازیانه رو برا نفخ یا افزایش شیر میخورن اگر نفخ داره قطره کولیکز خیلی خوبه . نوزادها تا خوابشون به وقت بشه و درست طول میکشه باید تحمل کنید

اخه اصلا نمیخوابه بیداره همش گریه میکنه بارداریه سختی داشتم خیلی کلافه ام

درسته اما این راهی که میخوای بری اشتباهه هیچی به بچت نده سعی کن از شوهرت و خانواده ها کمک بگیری و ایتراحت کنی. فقط نگو که شوهرت ماموریته مادرتم کیلومترها ازت دوره😣

بچت پسره یا دختر؟

اگه دختره میتونی رازیانه به خود بچه بدی.

ولی اگه پسره یه سی سی عرق نعناع رو توی آب جوشیده سرد شده بریز با یه حبه قند.بده بچه.

این اگه دلیل نخوابیدنش نفخه.

باید ببینی دلیلش چیه دقیقا.

گاهی هم گرسنه است.

ممکنه شیرت کم باشه.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
مال من روزم نمیخوابه چکارکنم بخوابه شما چجوری میخوابونیش

والا خودش اینجوری عادت کرده

بعضی وقتا سینمومیذارم دهنش یکم که میخوره چشاش میره دیگه😁

شبا شیرو عسل بخور شاید نوزادتم اروم خوابید

اماکلا تاچهل روزگی خواب نوزاد تنظیم نیس

2706