2726

دوهفتس پدرشوهرم مريضه و زندگيمو ول كردم اونجام 

امروز ناهار قرمه سبزي بود خونشون منم قبلش خونه خودمون قرمه سبزي پخته بودم

شوهرم ب مامانش گفت دوهفته قرمه سبزي خورديم😳با اينكه من پختم خورديم دوبار بعد اومديم خونه مامانش چون نميتونم برم خونه خودم ك 

بعد ب مامانش ميگه وااي خيلي خوشمزس دوبشقاب ميخورم و..منم با خنده گفتم مگه مال من بدمزه بود؟با ي لحن مسخره و خنده گفت وا چ ربطي داره چرا خودتو قاطي ميكني!!!با اون همه خوبي ك واسشون كردم 

منم ديگه بعدش باهاش حرف نزدم و اومدم خونه خودم

الان سركاره هي پيام ميده چته

جيكار كنم فردا؟چجوري ادب بشه؟؟ك جلو مامانش اونطوري خوردم نكنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب راس میگ همسرت شما چراالکی خودتو دخالت دادی

اخه اول برگشته ب مامانش ميگه دوهفته قرمه سبزي خورديم با اينكه ي وعده خورده كلا مال منو

اونطوري ابرومو برد الكي

2728
اخه اول برگشته ب مامانش ميگه دوهفته قرمه سبزي خورديم با اينكه ي وعده خورده كلا مال منو اونطوري ابرو ...

بااین چیزاابروی کسی نمیره ک گلم

ولی این رفتاراباعث میشه هم خودش هم مادرش فک کنن حسودی

عزیزم نگفته غذاشما بده فقط گفته خوشمزس،خیلی دلایل داره که یه مرد به غذا بگه خوشمزه،حالا یا خوشمزه بوده یا خیلی گرسنه بوده،ما بدتر اینارو شنیدیم چیزی نگفتیم،ایرادی نداره گل

بااین چیزاابروی کسی نمیره ک گلم ولی این رفتاراباعث میشه هم خودش هم مادرش فک کنن حسودی

حس ميكنم همه فك ميكنن غذا نميپزم ك اين اونطوري ميخوره مال مامانشو

از صب اونقد گريه كردم☹️

حق داری عزیزم  منم بودم یکمی دلخور میشم  اول اینکه دروغ گفته دو هفتست نخورده  دومم ...

منم همينا خفم ميكنه

با اينكه من ي ماهه درگير مشكلات خانوادشم

ي تشكرم نكرد ازم

اخه جلوي مامانش يطوري نديدبديد ميخوره همه ميگن لابد نميپزي انقد دوس داره

من خودم غذای مادرمو از غذای خودم بیشتر دوست دارم بااینکه بابام میگه من بهتر درست میکنم یه چیزایی رو،هرچیم باشه عزیزم شوهرشما بیست و خرده ای سال (نمیدونم چندسال)بااون غذابزرگ شده معلومه که بیشتر مطابق میلشه چون عادت کرده شاید از نظر یک نفر که اولین بارشه میخوره بد باشه ولی برا اون عالیه

عزیزم نگفته غذاشما بده فقط گفته خوشمزس،خیلی دلایل داره که یه مرد به غذا بگه خوشمزه،حالا یا خوشمزه بو ...

خالا انقدم بدمزه بود

سبزيش مزه خامي داشت😕مال من خدايي بهتره اخه😩😩

حس ميكنم مامانش زن اولشه منم هووام بزور نگهم داشته

يعني چي ميگه چرا هودتو قاطي ميكني☹️

2706