2733
2734
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 150 پست

بچه ها مرسییی از نظراتتون و البته ابراز لطفتون 🌹🌹🌹🌹

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش انقد به همدیگه نگیم خوشبحالت!! خوشبحالش!!! اصلا حس خوبی به این کلمات ندارم.البته ببخشید دوستان❤ ...

اخه من مادرشوهر خاهرشوهر اینا هیچی ندارم هرسری خودم واس خودم تزیین میکنم خرید میکنم یلحظه دلم خاست😢😭

ایشالا ک خوشبخت بشن منم ب اون منظور بد نگفتم خوشبحالش  خودمم زیاد حس خوب ندارم ب این کلمات

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
😍😍😍😍 خدایا از این خواهر شوهرا لطفااا مرسی😁

عزیزززززم انشاالله بختت بلنددددد

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
وظیفمونه

نظرت لطفت هست 

والا من ی دونه خواهر شوهرم که اونم ۶ تا داداش داره مث شما یعنی  از اول نامزدی تا سر عروسی گرفت با من قهر کرد تا الانم ک ۷ ماهه عروسی کردم همسن خودمه ۱۹ سالشه 

کاش انقد به همدیگه نگیم خوشبحالت!! خوشبحالش!!! اصلا حس خوبی به این کلمات ندارم.البته ببخشید دوستان❤ ...

عزیزمی دیماهی جان بله نظر شما کاملا درسته

2738
عاقا یکی بزنید تو گوش من نکنه دارم خاب میبینم,یعنی خواهرشوهرواقعیه?

👋 شپلق 

دیدی خواب نیستی😁

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
چطوری باهم آشنا شدن عروس و داماد ؟ 😎 کم کم داریم وارد مسائل حاشیه ای میشیم 🤭

برادرم ساکنه هلنده یه سری پروژه داشتن برای مناطق محروم اهواز که زنداداش جان هم برای نظارت اومده بودن که😁😁😁😁

به جوری قشنگ راجب عروستون صحبت کردی احساس کردم من زشت بودم که از هرچیزی مزخرف ترینشو اوردن طلا هم نی ...

ای عزیززز دلم تو قشنگی و زیبایی قدر دان کمه😔

اینارو برای من اوردن

اون کادو هم ی مانتوعه ک با خواهرشوهرم رفتیم خریدیم

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
2706