2703
2553
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 3277 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اصالتا کجایی هستین ؟

تهران عزیزم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2720

ی نیم ست ظریف  بخرین هم شیکه هم ب چشم میاد   

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

ما ک از این رسمای پرخرج و هزینه نداریم😊

انشالا ک عروستون قدرتونو بدونه 🌹 سفیدبخت بشن

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
سلام گلم .عررروس اهوازززیتون مبارک . بنظر من پالتو سبک خوبه یا مانتو پاییزه 

ای جونم اهوازیااا ماهن ماه❤️خدا رو شکر یه دختر خوشگل اهوازی نصیب ما شد🌹🌹🌹

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2714
من شش تا برادر دارم فعلا سه تاشون ازدواج کردن عروس هامون یکی از یکی ماهترن خدا رو شکر 🙏با اخلاق مهر ...

عزیز شما خوبی از خودتونه که عروس ها رو خوب میبینید 

واقعا خوشحالم برای اون عروسی که خواهرشوهر فهمیده و با ذوقی مث شما داره

پارچه گیپور ازین دسبند چرما ک طلا دارن ب اسم خودش

اینم خیلی خوبه مرسسسسسییییی💋❤️

خوشبخت بشن 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
عزیز شما خوبی از خودتونه که عروس ها رو خوب میبینید  واقعا خوشحالم برای اون عروسی که خواهرشوهر ...

وظیفمونه

2706