2726
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 150 پست
مگه چجوریه که اینقد خوشحالین؟ اولین عروستونه؟

نه سومیه برادرم یکی رو دوست داره و باهاش حالش خوبه عروسمون رو از جون و دل دوست داریم اینا برای خوشحالی کافیه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ووووی مگ‌ برا عروس چیزی میبرن،خواهر شوهر مادرشوهر من گفتن مامانت باید برات یلدایی بیاره، خدا ازشون ن ...

ای وای عزیزم😞

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
خدا امثال شما رو حفظ کنه  مطمئنم عروساتون لایق محبتاتونن

ممنونم

ووووی مگ‌ برا عروس چیزی میبرن،خواهر شوهر مادرشوهر من گفتن مامانت باید برات یلدایی بیاره، خدا ازشون ن ...

خخخخخ 

مادرشوهر من دست خالی اومد

شوهرم طفلی خودش دوسه تا چیز مث میوه و آجیل و بوت و اینا آورده بود

جاریم ۵۰ تومن پول !

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
عاقا یکی بزنید تو گوش من نکنه دارم خاب میبینم,یعنی خواهرشوهرواقعیه?

اره عزیزم من خواهر شوهرای خودمم همینطورن 🌹

اگه تو عقدی داماد میاره

اگر رفتی خونه خودت بعضی شهرا رسم دارن مامان عروس براش سال اول یلدایی میبره

خخخخخ  مادرشوهر من دست خالی اومد شوهرم طفلی خودش دوسه تا چیز مث میوه و آجیل و بوت و اینا آورد ...

ای جانم خدا همسرتو برات حفظ کنه

2706