2410
2553
عنوان

یلدا برای تازه عروس❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 3277 بازدید | 150 پست
خوشبحالش من نه مادرشوهر دارم نه خاهر شوهر نه هیچی خودم باید بخرم کادو کنم تزیین کنم بدم دست شوهرم ب ...

خونشون اهوازه میگم ضایع نیست پالتو ؟به دردش میخوره؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یکم از ویژیگی های عرستون بگو ببینم جریان چیه انقدر خواهر شوهرش دوسش داره ؟😁

من شش تا برادر دارم فعلا سه تاشون ازدواج کردن عروس هامون یکی از یکی ماهترن خدا رو شکر 🙏با اخلاق مهربون و همینکه برادرام دوسشون دارن برای ما یک دنیا می ارزه❤️🌹

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
مام تازه عروس داریم۰😊 سرویس طلا خریدیم  با خرید لباسای زمستونی  کیک و شیرینی و گل ، هن ...

ای جونم مبارکه😍

2714
انگشتر با نگین قرمز بخرید همراه آجیل و میوه تزئین شده

اینم قشنگه ها😍😍😍

عزیزم چرا ناراحت؟خدا منو بکشه که ناراحتت کردم لطف داری 🌹

خدانکنههههه

انشالله تنتون سلامت باشه و خداحفظتون کنه که بفکر این دلخوشیا هستین.انشالله همیشه سلامت و سرسبز باشین و همیشه بساط شادی واستون برپا باشه

یاد خودم افتادم.خونواده همسرم کارندارن فقط میخوان همسرم خودش همه چیزو آماده کنه و منم سنگ تموم بزارم واسشون و اونا فقط بیان نظر بدن

دلم گرفت از خونواده همسر خودم

واقعا واسه یلدایی سرویس طلا میبرین؟ بابا دمتون گرم

اره عزیزم دختر مردم به امید و ارزویی ازدواج کرده برادرم باید براش سنگ تموم بذاره

2706