2726
عنوان

دختر ۸ ماهم غدا نمیخوره

73 بازدید | 12 پست

۸ ماه و ۱۰ روزه هستش 

دو هفته ای هست ک درست حسابی غذا نمیخوره 

خیلی همه کنه یه پیاله کوچولو سوپ بخوره همین 

فقط و فقط شیر میخوره 

وطنش خوبه بدک نیس 

۹و نیم کیلوئه میوه میخوره ولی مطلقا غذا نه 

مگه اینکه با انگشت گوشت بدم بهش یا برنج اونم در حد چند انگشت 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

یه دکتر تو تلویزیون میگفت بزارید بچه خودش غذا بخوره غذاروبزاريد جلوش باهاش بازی کنه همین که دستاي خودش روایی بزنه کافیه شما هم بهتره بزارید خودش غذابخوره من از 20روزديگه کمکی دخترم رو شروع ميکنم

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشتباه تایپ کردم دستاش روليس بزنه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

دقیقا دختر من پونزدهم افتاد تو هشت ماه همینجوری شده فک کنم لثه هاش اذیتش میکنه تازه شبام اصلا نمیخوابه چنددیقه یبار بیدار میشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن