2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان سفیدها میگن سفید خوشگله سبزه ها میگن سبزه ولی خدایی به سفیدها همه رنگی میاد اما خوب بعضی سبزه ها هم واقعا قشنگن

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2456
همه ک پولشو ندارن من اطرافم سفید و کک ومک دار زیاد دارم 

والله اطراف ما همه صاف وصوف شدن جز من 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
بله این خانوم هم زیبایت. کلا آقای خوش سلیقه ای بوده

نمی دونم چرا یهو خندیدم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2714
الان سفیدها میگن سفید خوشگله سبزه ها میگن سبزه ولی خدایی به سفیدها همه رنگی میاد اما خوب بعضی سبزه ه ...

من کلا زشتم

اصلا قیافه خودتواون زنه رو مقایسه نکن تو رابطه زناشویی به نطر من زیبایی الویتهای اخره تنها چیزی که مهمه انرژی مثبت طرف و اخلاق خوش و  سیاست زنانس قیافت شبیه عنم باشه اینهایی که گفتموداشته باشی تاج سرشوهری 

2706