2737
2734
سفید سفید صد تمن 😂😂😂😂

اوفففف عشق سفیدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گندمی دوست دارم.  سفید بی روح و بی رنگه. پوست باید یه رنگ و لعابی داشته باشه .

پوست سفید با یه رژ قرمز اوففففف

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
باز عکس بذارم ببینید من نچرال بور هستم بانمکم  اون دماغ دوبار عمل کرده و مشکی سبزس گفتید ا ...

همش الکی گفتند خدایی من عشق سفیدم

هیچکدوم پوست صاف و شفاف از همه بهتره چه سفید چه گندمی چه سبزه اگر صاف و شفاف باشن قشنگن همشون اگر سفید باشه و پر کک و مک خیلی هم‌زشته ک متاسفانه اکثر سفیدا کک و مک دارن ولی بازم مینازن ب خودشون

اره😂😂😂اخه باخالم داریم واسه ی چیزی تصمیم میگیریم😂😂😂

خب ببینید کدوم قشنگتره

پوست سفید تنها که ملاک زیبایی نیس

البته اخلاقم مهمه هاااا

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)
2706