2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط به خانواده شوهرت و جاری و خواهرشوهر و ..تحت هیچ شرایطی اعتماد نکن حتی بهترین باشن ...

یکیشم احترام خودتو نگه دار تا احترامتو نگه دارن .دیدی نگه نداشتن قطع رابطه کن .

شوهرتو دوس داشته باش .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2731

به نام خدا

نکته های مفیدسیاستهای زنانه

1.موقع بحث و دعوا جواب ندید وقتی شوهرتون اروم شد بالهن مهربون باهاش حرف بزنید

2.خونتون مرتب وغذاهاتون خوشمزه باشه

3.خودتون تمیز ومرتب واراسته باشید

4.همیشه یه پس انداز برای خودتون داشته باشید

5.برای خودتون ارزش قائل شید تا بقیه هم براتون ارزش قائل باشن

6.اعتماد به نفس داشته باش

ولی یه خانومی و میشناسم شوهرش یه روزم بدون اون نمیتونه تحمل کنه.با اینکه سنشون بالاست .ولی مشخصه ک شوهرش عاشقشه.

یکی از خصوصیات زنه اینه ک همیشه لبخند رو لبشه و همیشه با شوهرش شوخه و با لبخند حرفاشو میزنه .

2738
به نام خدا نکته های مفیدسیاستهای زنانه 1.موقع بحث و دعوا جواب ندید وقتی شوهرتون اروم شد بالهن مهرب ...

وای بیچارع رویجورجوابشومیدم دودازسرش بلندمیشه نمیتونم خودموکنترل کنم

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

تو دعوا سکوت کن 

دعوارو نذار طولانی بشه 

همیشه خوشگل و ترو تمیز و اصلاح باش ...

به صورتت برس ..نمیگم دائم ارایش کن ..منظورم اصلاح صورته ...من وقتی خودم و شوهرم دعوا میکنیم و شوهرم درحال هوار کشیدنه سکوت میکنم😁

یبار تو ماشین دعوامون شد اون داشت داد میزد یه پسرایی تو یه ماشین روبرویی دیدم اهنگ گذاشته بودن و میرقصیدم ...گفتم نگاشون کن خاک تو سر تو اینا مجردن میبینی چه خوشحالن😂اغا اون موقع از عصبانیت داشت مینرکید با حرف من اول نگام کرد بعد ترکید از خنده😂تا ۵دقیقه میخندید ...بماند ک من خیلی ناراحت بودم ولی سعی داشتم جو رو اروم کنم ...بعد گفتم شکمت سیره اینجور عربده میزنی مث من که شام نخورده نیستی (البته من حرفامو خیلی بامزه میزدم)😂😁

در اخر انقدر خندوندمش که دستشو انداخت گردنم منو کشید سمت خودش گفتم برو اونور نمیخواد(حالا نوبت من بود دلخوری نشون بدم)😎🤨

دیگه هرچی منت میکشید فایده نداشت وای خب در اخر همه چی درست شد ...کلا ما تو دعوا خندمون میگیره مخصوصا من

کاربر قدیمی ام       نمیدونم چرا کاربری قبلیم پوکید  خدایا مواظب شوهرم باش💙❤🤲...همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

[QUOTE=115137593]ولی یه خانومی و میشناسم شوهرش یه روزم بدون اون نمیتونه تحمل کنه.با اینکه سنشون بالاست .ولی مشخصه ک ش ...[

به نظرمن بایدزن وشوهرباهم هماهنگ باشن ازکارای هم خبرداشته باشن شوهرم اصلاازم مشورت نمیگیره 

تو دعوا سکوت کن  دعوارو نذار طولانی بشه  همیشه خوشگل و ترو تمیز و اصلاح باش ... به صورت ...

من خیلی کینه ای هستم هرحرفی بگه تودلم نگه میدارم بارها به روش میارم خیلی بدش میاد

اولاباهاش خیلی خوب بودم یه کارایی کردکه ازش سردشدم خودش هم میگه مثل قبلانیستی بعدکه دلیلشومیگم عصبانی میشه وقهرمیکنه

من خیلی کینه ای هستم هرحرفی بگه تودلم نگه میدارم بارها به روش میارم خیلی بدش میاد

اینجوری خوب نیست 

شما میخواین یه عمر باهم زندگی کنید 

بحث یکی دوسال نیست ک

مردا تو عصبانیت خیلی شر و ور میگن ما خانوما که نباید جواب همه شر و وراشونو بدیم 😁😎

سکوت میکنم بعد دعوا ک اومو سمتم کلی ناز میکنم ک نه نمیخواد و حرفاتو زدی 😂

اینا سیاسته عزیزم 😎

کاربر قدیمی ام       نمیدونم چرا کاربری قبلیم پوکید  خدایا مواظب شوهرم باش💙❤🤲...همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2706