2733
2734
عنوان

کمک😔

122 بازدید | 13 پست

هفته ی هفتم بارداری هستم امروز عصبانی شدم و داد زدم خیلی میترسم برای بچه ام اتفاقی افتاده باشه.دوستان اگه میشه بهم بگین برا بچه تو همچین مواردی اتفاقی نمیافته؟ خیلی ناراحتم😭

چقدر حساسی عزیزم . من تو کل دوران بارداریم در حال حرص خوردن و دادو فریاد بودم ولی بچمم سالمه خداروشکر 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خدا رو شکر خدا برات نگهش داره

مرسی عزیزم . ان شاالله نی نی شما هم صحیح و سالم به دنیا میاد 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
واقعا؟ میدونی شاغلم و هر روز کلی با آدما باید سر و کله بزنم میترسم اتفاقی بیافته

نگران نباش..ولی آرامش دوران بارداری در آینده بچه ی آرومی نصیبت میشه..پس سعی کن آرامشتون رو حفظ کنی..برای آینده خودتون و نی نی تون😍

نگران نباش..ولی آرامش دوران بارداری در آینده بچه ی آرومی نصیبت میشه..پس سعی کن آرامشتون رو حفظ کنی.. ...

ممنون گلم خیلی سعی می کنم ولی بعضی وقتا واقعا از دستم خارج میشه