1600
1605

یعنی دوره بارداری به سونوگراف گفته جنسیت و نگو میخوام سورپرایز شم

چه حسی داره؟؟؟

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی دوست داره طراحی سایت یاد بگیره و ازش درامد کسب کنه من یادش میدم   . برای بار دوم باردارم. نی نی م نمیدونم چیه ولی فکر کنم دخملی باشه...

الان دیگه دوره این چیزا نیست

باید بدونه تا واسش وسایل بگیره

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

دیگه نهایتامیگن نگوومیرن کیک میگیرن البته داخل برگه سونومینویسن بعدمیان میبرن کیک سفارش میدن میگن ماندیدیم چیه وبعدازرنگش میفهمن 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا طاقتش رو نداشتم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت        پشت این پنجره که یخ زده سرده ،  می نویسم اون نرفته برمیگرده  ،  می شنوم صدای پاتو  ،  خیلی بی انصافی خیلی بی انصافی  ،  گفتم عاشقت هستم  ،  گفتی قصه می بافی  ،  خیلی بی احساسی خیلی بی احساسی  ،  از من مگه چی دیدی چرا با من نمی سازی  ،  تو آدم بی انصاف ، با این دل بی احساس ، هیچ وقت اینو نمی فهمی ، قلبم بی تو چه تنهاس ، تو فاصله می گیری ، خالی میشه همه دنیام ، من خوابتو می بینم ، تو میخندی به رویااااام  ، خیلی بی رحمی ، خیلی تو بی رحمی ، آبرومو بردی و هنوزم نمی فهمی ، خیلی بی انصافی خیلی بی احساسی ، من که عاشقت هستم ، چرا با من نمی سازی                
8

سوپرایز چی 

تو ینی میتونی طاقت بیاری وقتی میتونن بت بگن جنسیتش چیه نذاری بت بگن؟؟؟! 

من واسه بچه ی همسایه دل تو دلم نیست جنسیتشو زودتر بفهمهمم بهمم ربطی نداره ها میدونم 😁

مامان من     واسه سیسمونی هم پسرونه خریده بوده هم دخترونه

قدیم کلا اینطوری بوده وسایل دخترونه‌ و پسرونه میدادن چون جنسیت مشخص نمیشد

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..
1563

من فقط غربالگری۱۳هفته بهم گفت پسره  که اونم گفتم احتمال خطا داره دیگه جنسیت نپرسیدم تا اومدنش به دنیا... از ماما پرسیدم چی بود بچم گفت واقعا نمیدونستی پسر بود😃 باز اطلاع داشتم اما نکه مطمئن باشم

❤در دنیـــا جای خالی برای همــــه هست... پس به جـــای ایــنکه جای کسی رابگیـــری سعی کن جای خـــودت را پیدا کنــی❤
سوپرایز چی  تو ینی میتونی طاقت بیاری وقتی میتونن بت بگن جنسیتش چیه نذاری بت بگن؟؟؟!  ...

تو آمریکا جدیدا مد شده بعضیا نمیخوان جنسیتو بفهمن   

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی دوست داره طراحی سایت یاد بگیره و ازش درامد کسب کنه من یادش میدم   . برای بار دوم باردارم. نی نی م نمیدونم چیه ولی فکر کنم دخملی باشه...
1578