2410
2553

نمیذاره لباسای خودمو بپوشم 

فک کن تیشرت 2xلارج تن من 

عین پیرهن میشه ،دیگه بدون شلوار میپوشم 

یا فقط  میگه زندگی یعنی این 

خانوم یعنی تو 

بعد منم یه کلمه از دهنم درنمیاد بگم 

همینجوری نگاش میکنم 

خیلی دوسش دارما 

ولی نمیتونم ابراز کنم 

ابراز کردنی مصنوعی میشه خودم میفهمم بدم میاد 

مثلا هی بوسم میکنه ،میگه دوست دارم 

خلاصه من انگاری لالم 

الان من چیکار کنم 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

میخواد دیگه برات نخره😂😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چه قشنگ گولت میزنه یه لحظه دلم خواست از این گول خوردنا 😂😍

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2714
میخواد دیگه برات نخره😂😂😂

با این وضعیت اقتصادی حق داره🤣

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706