2733
2734
عنوان

فروغ فرخزاد🌹🌹🌹

1258 بازدید | 131 پست

زن که باشی ترس های کوچکی داری.....

زن که باشی......

مهربانیت دست خودت نیست خوب میشوی حتی با آنان که هرچند باتوخوب نبوده اند دلرحم میشوی درمقابل آنان که چندان به تورحمی نداشته اند.....

زن که باشی.....

درباره ات قضاوت میکننددرباره هرلبخندی که بی ریا نثار هر احمقی کرده ایی......

درباره زیبایی هایت که دست خودت نبوده نیست....

درباره تارهای موهایت که بیخیال از نگاه شک آلود احمق ها ازروسری بیرون ریخته اند.‌....

درباره روح وجسمت درباره تو وزن بودنت قضاوت میکنند.....

🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از کیه؟ شعر معاصر معنی شده ای  شعرای فروغه

نمی‌دونم از کیه خیلی از این متنا به شاعرای معروف معاصر مثل فروغ و طهراب طپهری و نیما نسبت داده میشن به اشتباه

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
نمی‌دونم از کیه خیلی از این متنا به شاعرای معروف معاصر مثل فروغ و طهراب طپهری و نیما نسبت داده میشن ...

معنی یکی ازشعراش بود بعدا میزارمش بازم ممنونم گلم که گفتی 🌹🌹🌹

2738

😍

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
😘🙌🏻😂

عشقی عشققق😍😘😘😘

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706