2703
2553
عنوان

مادرشوهر هر بار زنگ میزنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بایدتمرین کنی بی زبونی روبزاری کنار

تعریف از خود نباشه من خیلی ازشون سر ترم و خانوادم هم همین طور.... مادرشوهرم پدر و مادرش برا پدربزگ مادربزرگ من کار میکردن الان یه جوری کلاس میداره و بی محلی میکنه انگار من کلفتشم یه بار باهام دعوا میکرد که من چرا فرشونو نشستم یا بچه های پسر بزرگشو نگه نداشتم... ید همش انتظار داره اونا بشینن من کار کنم خودشون اومدن خونم بچم کوچک بود یه قاشق نبردن اشپزخونه خوردن و نشستن کنار و یه اشپزخونه پر ظرف برام گذاشتن

دقیق مثل منی  اخرش من گفتم یعنی شما فک میکنی من دروغ میگم ؟منو دروغ گو فرض کردی .اونم بهش برخورد گفت از محبت میپرسیدم .از محبت اضافه فلان میشه بهمان میشه .ولی دیگه جمع کرد خودشو .زنیکه رو اعصابم بودا مثل تو زودم به شوهرم میزنگید این چرا جواب نداد .فرض کن مهلت نمیدادا به شوهرم میزنگید من پشت خط میومدم براش

2720

فقط باید مثل خودش شی

مادرشوهرم دیوونم کرد تا بچه گریه میکرد زنگ میزد که چرا گریه میکنه حالت طلبکارانه و دعوا هم بهم میگفت 

منم گفتم دارم کتکش میزنم 

اونم گفت آفرین به تو 

منم گفتم بچمه دلم میخاد بزنمش 

همون شد که دیگه برای گریه هاش زنگ نزد 

دلشون بی احترام شدن میخاد لعنتیا

جواب سوالاش یک کلمه است ، چطور مگه ؟ 

جواب سوال بعدیش یه سوال دیگس ، چرا مهمه براتون ؟ 

تمرین چرا دیر برداشتی ؟ ج : چطور مگه ؟ با تعجب هم بپرس . 

به بچه چی میدی ؟  ج : چطور ؟ 

تمرین کن انقدر تکرار کن تا خسته بشن 

ببخشيد واقعا 🤮🤮🤮🤮🤮 بشور پهنش كن بابا  اگرم ترسويى ك هيچ  تحمل كن

والا انقدر احترام گذاستم نتیجه عکس دیدم هر چی عقده داشتن سرم خالی کردن اصلا میرم خونشون محلم نمیدن عوضیا... انقدر بدی گفتن به دروغ دامادسون ازم دفاع کرده بود گفته بود اون که خیلی خانمه... یه بارم دامادشون زنگ زد بهم گفت تو خیلی خانمی ولی بدون که پشت سرت خیلی حرف زدن ولی من اجازه ندادم دفاع کردم ازت همش هم میگن به خاطر پسرمونه که فقط تحملش میکنیم

والا انقدر احترام گذاستم نتیجه عکس دیدم هر چی عقده داشتن سرم خالی کردن اصلا میرم خونشون محلم نمیدن ع ...

اگه ميتونى برو پيش يه مشاور خوب 

چون مشخصه كوتاه اومدن و صبورى نتيجه نداده 

وگرنه تا حالا يه كم بهتر ميشدن 

بايد رويه ت رو عوض كنى 

2714

هر کاری باید از اول بکنی الان دیگه نمی شه از اول باید گربه دم حجله کشت گره هارو محکم زد چه تو محل کار چه زندگی رو بدی سوار آدم می شن ولی بعد از چند سال دیگه باعث اختلاف می شه می گن چرا اخلاقت عوض شده

بعضی چیزها رو مطرح کردین شرایطتتون مث منه!

عزیزم بعضیا عادتشونه که یبار زنگ زدن برنداشتی بگن این همیشه برنمیداره.کلا یه اتفاقی یکبار بیفته تعمیمش میدن به همیشه .این افراد عجولن و زود نتیجه گیری و قضاوت میکنن.دست خودشون نیس.!درکشون کن لطفا.

خودتو بخاطر گذشته اذیت نکن و اتفاقات و جملات تلخ گذشته رو یاد آوری نکن.

اما در عوض دفه بعدی که زنگ زدن و گفتن چرا دیر برداشتی و اینا...حتما جوابی داشته باش.ولی محترمانه بگو که حرفات اثر داشته باشه. آروم و قاطع باش. اینجوری دیگه حرفی رو دوباره تکرار نمیکنن. . مثلا بگو من معمولا مشغولم و کار دارم و بیکار نیستم که بنشینم پای تلفن. بخاطر همین طول میکشه تا جواب بدم...یا مثلا درمورد گوشیت بگو معمولا سایلنته بخاطر خواب بچم.یا مثلا بگو من با همه اینطورم نه با شما. زیاد اهل صحبت با تلفن نیستم.

درمورد شیرخشک هم اگر دوباره پرسیدن.چون که قبلا به دفعات پاسخشون رو دادین.پس دلیلی نداره مجددا خمون حرفها رو تکرار کنین.یا با خنده رد میکنین. یا حرف تو حرف میزنین که یادش بره. یا میگین مثل قبلا.خیلی سرد و قاطع.اینجوری ممکنه این عادت به تکرار حرفهای گذشته از سرشون بیفته

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

هرچی ج بدی و بی احترامی کنی میشی عروس خوبه.من ۸ ساله ازدواج کردم جز احترام کاری نکردم در صورتی که کلی بهم تیکه میندازن.جاریم تازه اومده اینارو شسته پهن کرده.الان اون شده عروس خوبه

اگه ميتونى برو پيش يه مشاور خوب  چون مشخصه كوتاه اومدن و صبورى نتيجه نداده  وگرنه ت ...

نه شدیدن مرو تشریف دارن برا دوران عقد من سر سوزن هم از شوهرم چیزی نخواستم یعنی در حد صفر .... چند تا چیز اشغالی خریدن و سرویس طلای دوتومنی.... منم ساده و قبول میکردم چون تک دختر بودم و میگفتم خودم همه چیز دارم ...اینا هم بسیار سفت و خسیس بودن یه زیر لفظی ندادن کلا کادوشون همون یه سرویس دو تومنی بود....

بعد دهنشون پر میشه و خالی میشه هنوز که هنوزه که ما سنگ تموم گذاشتیم...ساعت نخریدن پیش بقیه پز دادن یه ساعت خیلی گرون براش خریدیم....

جالبه همش هم روم مبگن تو ولخرجی خداشاهده شوهرم میدونه که اصلا خرج نمیکنم و چیزی ازش نمیخوام و همیشه هم قدر دانی میکنه که تو مثل خیلی از زنهای دیگه نیستی 

خودش به بچه هاش شیرخشک داده 

ولش کن ، اون هر کاری کرده به خودش مربوطه 

تو مراقب زندگی و حریم خودت باش 

انقدر سوالاتشو با سوال جواب بده تا کلا ازت قطع امید کنه 

هیچ لطف و محبتی بهش نکن ولی بی احترامی هم نکن ، احترام اضافه هم نذار ، تا سوال نکرد باهاش هم کلام نشو خیای سرد و خشک و جدی . 

2706