2726
عنوان

مادرشوهر هر بار زنگ میزنه....

640 بازدید | 33 پست

اولا که زنگ نمیزنه چی بشه هر صد سال به بار زنگ بزنه.... وقتی زنگ میزنه همش یه جوری تیکه مینداره که من از قصد جواب نمیدم یا دیر برمیدارم.... مثلا یه بار شوهرم کربلا بود منم خونه مامانم گلاب به روتون wcبودم دو سه تا بوق خورد گوشی تا اومدم جواب بدم زودم قطع شد همون یه بارم بود... بعد زنگ زدم بببنم چی میگه .. طلبکارانه مبگه جواب نمیدی چند بار زنگ زدم.... حالا مطمئن بودم همون یه بار در حد سه چهار تا بوق بوداااا.... قبلنا هم همیک طوری میگف ولی من خوشبین بودم متوجه نمیشدم چرا اینجوری مبگه سکوت میکردم.... کلا متوجه شدم سر موضوعات دیگه هم دروغ زیاد میگه ....اون روزم زنگ زد دستم بند بود بلافاصله زنگ زدم شتکی میگه جواب نمیدی هر وفت من زنگ می زنم.... شوهرم ظهر اومد خونه گفت مامانم زنگ زد گفت ابن چرا جواب نمیده هیچ وقت ..... کلا در به تخته میخوره به شوهرم انتقال میدن....چهارتاهم دروغ میذارن روش...

الانم بچم نزدیک یک سالشه هر بار منو میبینه میگه شیر خشک مبدی.؟؟؟؟؟ میگم نه شیر خودمو میدم.... بماند که تازه دنیا اومده بود رواتیم کردن که اشغال ندی به بچه (منظورشون شیر خشکه) هنوزم مدام میپرسن از خودم و سوهرم که چی میدم اخرین بارم بعد هزار بار بازم با تعجب پرسید شیر خودتو میدی؟ میگم اره ....

میگه خب کمکی هم میدی دبگه میگم نه.... بازم مطمئنم میپرسن....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی که زنگ میزنه باید توزنگ بزنی بهش بگوو واسه توکه خوب شد پوله تلفنت روو خط،من حساب شد وقتی میپرسه میگی شیره خودتو میدی بگوو شیرمادر حق هه ربچه ایه ازاون مادرام که حق بچه شوو پایمال نمیکونه 

عزیزم با خنده جواباتوبده نذار تلنبار بشه که بد عقده میشه کار دستت میده

خیلی ازشون بدی و توهبن و بی احترامی دیدم الان کلی چیز تلنبار شده ولی نمیتونم بگم چون گذشته و اونم حاشا مبکنه و شر بزرگ درست میکنه... کلا سر هبچی شر درست میکنن وای به حالی که یه چیز بگم

خیلی ازشون بدی و توهبن و بی احترامی دیدم الان کلی چیز تلنبار شده ولی نمیتونم بگم چون گذشته و اونم حا ...

گذشته ها که گذشته ایندرو دریاب عزیزم هرچی گفت جوابشو بده

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2706