1954
1959
عنوان

مادرشوهر هر بار زنگ میزنه....

611 بازدید | 33 پست

اولا که زنگ نمیزنه چی بشه هر صد سال به بار زنگ بزنه.... وقتی زنگ میزنه همش یه جوری تیکه مینداره که من از قصد جواب نمیدم یا دیر برمیدارم.... مثلا یه بار شوهرم کربلا بود منم خونه مامانم گلاب به روتون wcبودم دو سه تا بوق خورد گوشی تا اومدم جواب بدم زودم قطع شد همون یه بارم بود... بعد زنگ زدم بببنم چی میگه .. طلبکارانه مبگه جواب نمیدی چند بار زنگ زدم.... حالا مطمئن بودم همون یه بار در حد سه چهار تا بوق بوداااا.... قبلنا هم همیک طوری میگف ولی من خوشبین بودم متوجه نمیشدم چرا اینجوری مبگه سکوت میکردم.... کلا متوجه شدم سر موضوعات دیگه هم دروغ زیاد میگه ....اون روزم زنگ زد دستم بند بود بلافاصله زنگ زدم شتکی میگه جواب نمیدی هر وفت من زنگ می زنم.... شوهرم ظهر اومد خونه گفت مامانم زنگ زد گفت ابن چرا جواب نمیده هیچ وقت ..... کلا در به تخته میخوره به شوهرم انتقال میدن....چهارتاهم دروغ میذارن روش...

الانم بچم نزدیک یک سالشه هر بار منو میبینه میگه شیر خشک مبدی.؟؟؟؟؟ میگم نه شیر خودمو میدم.... بماند که تازه دنیا اومده بود رواتیم کردن که اشغال ندی به بچه (منظورشون شیر خشکه) هنوزم مدام میپرسن از خودم و سوهرم که چی میدم اخرین بارم بعد هزار بار بازم با تعجب پرسید شیر خودتو میدی؟ میگم اره ....

میگه خب کمکی هم میدی دبگه میگم نه.... بازم مطمئنم میپرسن....

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

هر چی سکوت و روی خوش دارم فقط پررو تر و متوقع تر میشن و منو بی شخصبت تر و بی احترامی تر میکنن

اشتباهت ازهمین سکوتته,بایدتوام جواب بدی کنایه ومتلک بزنیش

به لطف خدامطمینم من توسال1400مادرمیشم بعدچندسال انتظار.... دوستای گلم دعاکنیدواسه همه منتظرا. 🙏🙏🙏
1965

عزیزم با خنده جواباتوبده نذار تلنبار بشه که بد عقده میشه کار دستت میده

از خنده های بلند یک اسفند ماهی                             تا غصه های یواشکی در تنهایی هایش،از بداخلاقی ها و غروری که از دور به نظر میرسد،تا مهربانی های خالصانه و خاکی بودنش از نزدیک،از آرامشی که دیگران میبینند تا دلهره های بی مورد درون،از چشم های جذابش تا زبان تلخ و رکش،از شخصیت محکم مردانش تا زیبایی و شیک بودن زنانش،ازعصبانیت وحشتناکش تا صداقت رفتارش اسفند ماهی که باشی دورت خیلی شلوغه اما پشتت خالیه.هیچوقت نمیذاری بفهمن درونت چه خبره😐گاهی خودتو شاد نشون میدی😊گاهی غمگین😣گاهی هم حفظ ظاهر میکنی و سکوت🙊اسفند ماهی که باشی از کسی خواهش نمیکنی🙅پشت سر کسی راه نمیری😛معنی غرورو درک میکنی😒وحس اطرافیانتو به راحتی میفهمی 😍ی اسفندی دلش خیلی زود میشکنه💔 اسفندی یعنی ی قلب پردرد💘 ی لب پر خنده 😂 ی اسفند ماهی اگه لازم باشه میتونه به وقتش متنفر باشه از چیزایی که واقعا عاشقشونه سکوتش هزاران حرف داره که هیچوقت شنیده نخواهد شد...در آخر اسفند ماهی که باشی میشی ته تغاری خدا ❤❤❤

وقتی که زنگ میزنه باید توزنگ بزنی بهش بگوو واسه توکه خوب شد پوله تلفنت روو خط،من حساب شد وقتی میپرسه میگی شیره خودتو میدی بگوو شیرمادر حق هه ربچه ایه ازاون مادرام که حق بچه شوو پایمال نمیکونه 

1967
باورت میشه اون موقع هیچی به ذهنم نمیرسه فقط سکوت میکنم 

بایدتمرین کنی بی زبونی روبزاری کنار

به لطف خدامطمینم من توسال1400مادرمیشم بعدچندسال انتظار.... دوستای گلم دعاکنیدواسه همه منتظرا. 🙏🙏🙏
عزیزم با خنده جواباتوبده نذار تلنبار بشه که بد عقده میشه کار دستت میده

خیلی ازشون بدی و توهبن و بی احترامی دیدم الان کلی چیز تلنبار شده ولی نمیتونم بگم چون گذشته و اونم حاشا مبکنه و شر بزرگ درست میکنه... کلا سر هبچی شر درست میکنن وای به حالی که یه چیز بگم

خیلی ازشون بدی و توهبن و بی احترامی دیدم الان کلی چیز تلنبار شده ولی نمیتونم بگم چون گذشته و اونم حا ...

گذشته ها که گذشته ایندرو دریاب عزیزم هرچی گفت جوابشو بده

از خنده های بلند یک اسفند ماهی                             تا غصه های یواشکی در تنهایی هایش،از بداخلاقی ها و غروری که از دور به نظر میرسد،تا مهربانی های خالصانه و خاکی بودنش از نزدیک،از آرامشی که دیگران میبینند تا دلهره های بی مورد درون،از چشم های جذابش تا زبان تلخ و رکش،از شخصیت محکم مردانش تا زیبایی و شیک بودن زنانش،ازعصبانیت وحشتناکش تا صداقت رفتارش اسفند ماهی که باشی دورت خیلی شلوغه اما پشتت خالیه.هیچوقت نمیذاری بفهمن درونت چه خبره😐گاهی خودتو شاد نشون میدی😊گاهی غمگین😣گاهی هم حفظ ظاهر میکنی و سکوت🙊اسفند ماهی که باشی از کسی خواهش نمیکنی🙅پشت سر کسی راه نمیری😛معنی غرورو درک میکنی😒وحس اطرافیانتو به راحتی میفهمی 😍ی اسفندی دلش خیلی زود میشکنه💔 اسفندی یعنی ی قلب پردرد💘 ی لب پر خنده 😂 ی اسفند ماهی اگه لازم باشه میتونه به وقتش متنفر باشه از چیزایی که واقعا عاشقشونه سکوتش هزاران حرف داره که هیچوقت شنیده نخواهد شد...در آخر اسفند ماهی که باشی میشی ته تغاری خدا ❤❤❤
8
بایدتمرین کنی بی زبونی روبزاری کنار

تعریف از خود نباشه من خیلی ازشون سر ترم و خانوادم هم همین طور.... مادرشوهرم پدر و مادرش برا پدربزگ مادربزرگ من کار میکردن الان یه جوری کلاس میداره و بی محلی میکنه انگار من کلفتشم یه بار باهام دعوا میکرد که من چرا فرشونو نشستم یا بچه های پسر بزرگشو نگه نداشتم... ید همش انتظار داره اونا بشینن من کار کنم خودشون اومدن خونم بچم کوچک بود یه قاشق نبردن اشپزخونه خوردن و نشستن کنار و یه اشپزخونه پر ظرف برام گذاشتن

دقیق مثل منی  اخرش من گفتم یعنی شما فک میکنی من دروغ میگم ؟منو دروغ گو فرض کردی .اونم بهش برخورد گفت از محبت میپرسیدم .از محبت اضافه فلان میشه بهمان میشه .ولی دیگه جمع کرد خودشو .زنیکه رو اعصابم بودا مثل تو زودم به شوهرم میزنگید این چرا جواب نداد .فرض کن مهلت نمیدادا به شوهرم میزنگید من پشت خط میومدم براش

فقط باید مثل خودش شی

مادرشوهرم دیوونم کرد تا بچه گریه میکرد زنگ میزد که چرا گریه میکنه حالت طلبکارانه و دعوا هم بهم میگفت 

منم گفتم دارم کتکش میزنم 

اونم گفت آفرین به تو 

منم گفتم بچمه دلم میخاد بزنمش 

همون شد که دیگه برای گریه هاش زنگ نزد 

دلشون بی احترام شدن میخاد لعنتیا

1718