2737
2734

امروز روز ۱۵ ای یو ای هستم و تازه فردا میتونم ازمایش بدم

دستشویی بودم دستمال لک شد (ببخشید)

شما میگید پریود شدم و نرم ازمایش؟؟

کاش خدا حداقل کمکم میکرد

من دوبار انجام دادم فقط ۱۵ درصد جواب میده زیاد امیدوار نباش ک بعدا مثل من نخوره تو حالت

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تیکرم قانون جذبه 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
خیلی امیدوار بودم  حالا به شوهرم چی بگم ؟؟  همه رو ناامید کردم

این حس گناه رو از خودت دور کن ب خودت بگو شد شد نشد هم ب دررررررررررررک

2738
این حس گناه رو از خودت دور کن ب خودت بگو شد شد نشد هم ب دررررررررررررک

خسته ام انقدر خودمو زدم به اون راه

اولین باره که میخوام گریه کنم

دیگه از قوی بودن متنفرم

😔

مگه همه باید بچه داشته باشن فدای سرمون ک نمیشه تازه اونایی ک دارنم تو این گرونی پشیمونن

خسته ام انقدر خودمو زدم به اون راه اولین باره که میخوام گریه کنم دیگه از قوی بودن متنفرم

تو خلوتت گریه کن منم میکنم آروم میشی ولی جلو همسرت ن

تو خلوتت گریه کن منم میکنم آروم میشی ولی جلو همسرت ن

اره پیشش گریه کنم فک میکنه چه خبر باشه حالا

میدونم مردم ای وی اف میکنن منفی میشن من الکی به ای یو ای امید داشتم . ولی چیکار کنم دلم میخواست مثبت شه

ممنونم از همدردیت

اره پیشش گریه کنم فک میکنه چه خبر باشه حالا میدونم مردم ای وی اف میکنن منفی میشن من تلکی به ای یو ا ...

😘😘😘💪💪💪💪💪💪بالاخره واسه مام میییییشه

سلام،عزیزم ی جا دیدم درباره تنبلی توضیح دادی گفتم ازت بمرسم

عزیزم من پریودیم با لک شروع میشه و اخرشم لک میبینم

دوبار رفتم سونو فولیکول هردفعه داشتم یبار ۲۰ بود یبار۱۷

مشکلی تو سونوها نداشتم خداروشکز

اگه تنبلی داشتم تو سونو نشون میداد درسته؟؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706