2726
عنوان

ازدواج بعد طلاق با این آقا اشتباهه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 42 پست

الان ۱۸ سالته؟؟میخوای یکم به خودت فرصت بدی هم سن و سالای تو الان سال اخر مدرسه ان تازه 

بعد تو بعد از ۲ سال زندگی مشترک هنوز ۱۸ سالته صبر کن شاید اگه به خودت فرصت بدی بهتر بتونی تصمیم بگیری 

روانشناس ها  میگن تا دوسال بعد از رابطه قبلی وارد رابطه جدید نشین

چون تحت تاثیر قبلی هستین وممکنه اشتباه کنید...

اصلا عجله نکن حتما کامل بشناسش بعد ..

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنظرت جا دارم تا ۲۰ صبر کنم؟؟؟

تا ۲۰ چیه اخه دختر فک میکنی مثلا اگه این اقارو رد کنی دیگه هرگز ازدواج نمیکنی نه هیییچی از دست نمیدی به نظرم کار کن برو دانشگاه محیط های بیشتری خودتو محک بزن تا ۳۰ هم وقت هست حتی بعد از ۳۰

برای ازدواج دوم باید عاقلانه تر و بالغانه تر تصمیم بگیرید. عجله هم نکن. قیافه خوب و تیپ خوب که نشد ملاک ازدواج. دوست داداشتم وضعیتش مشکوکه. از حالا خودت رو تو دردسر ننداز. خیلی ها ازدواج دومشون هم با شکست مواجه میشه از ترس آبروشون طلاق نمی گیرن. اینقدر هول ازدواج نباش دیدی که آش دهن سوزی نبود

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
تا ۲۰ چیه اخه دختر فک میکنی مثلا اگه این اقارو رد کنی دیگه هرگز ازدواج نمیکنی نه هیییچی از دست نمیدی ...

طرز فکر شهر ما خیلی افتضاحه نمیدونم چیکار کنم یعنی واقعا تا ۲۰ اینا وایسم خوبه؟؟

اینا میگن دختری ک جدا بشه دیگه خواستگار نداره

۱۲ سال اختلاف سنی 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
طرز فکر شهر ما خیلی افتضاحه نمیدونم چیکار کنم یعنی واقعا تا ۲۰ اینا وایسم خوبه؟؟ اینا میگن دختری ک ...

هیچکس اندازه خانوادت خیر خواهت نیس باهاشون مشورت کن ببین چی میگن 

طرز فکر شهر ما خیلی افتضاحه نمیدونم چیکار کنم یعنی واقعا تا ۲۰ اینا وایسم خوبه؟؟ اینا میگن دختری ک ...

عزیزم صبر کن از حول حلیم تو دیگ نیفتی چه خبره!!!؟

من جای تو بودم فعلا به ازدواج فکر نمیکردم

تازه خلاص شدی دوباره میخوای بری ی زندگی دیگه تشکیل بدی اونم با ی تفر دیگه که نمیشناسیش

بنظر من تو میخوای از لج و لجبازی اینکارو کنی که خانواده و شوهر سابقتو بسوزونی و بگی که رو زمین نمیمونیو خواستگار داری

نکن خواهرم نکن بعد پشیمون میشی

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

ینی ۱۶ سالت بوده ازدواج کردی؟ بعد ۶ ماهه جدا شدی حالا میخوای تو ۱۸ سالگی ازدواج مجدد کنی؟ بنظرم یکم زمان بده الان هر تصمیمی بگیری از رو هیجانه😕

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706