2410
2553
عنوان

از خودمو این زندگی حالم بهم میخوره،کاش بدنیا نیومده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 60 پست
دوساله داداش خودمو ،که مجرده ،فرستاده خونه من،الانم زنگ زده که یه سال دیگه هم بمونه اونجا،خودمم دوتا ...

یه روز مرخصی بگیر وسایل برادرت رو با آژانس بفرست خونه مادرت و قفل درها رو عوض کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوساله داداش خودمو ،که مجرده ،فرستاده خونه من،الانم زنگ زده که یه سال دیگه هم بمونه اونجا،خودمم دوتا ...

خدا به دادت برسه بنظرم جدی و محترمانه برخورد کن فکر نکن همه میگن وای چقدر مهربونی و قدرتو میدونن،برعکس میگن وظیفته ،وقتی متاهل شدین اولویت خودت و خانواده ی خودته .

2456
یه روز مرخصی بگیر وسایل برادرت رو با آژانس بفرست خونه مادرت و قفل درها رو عوض کن 

الان پنج ساله خونه دارم ،بخاطر دوتا بچه هام توی شهر غریب دیگه نتونستم سرکار برم،خونه مامانم اینا هم دوره،من تهرانم

2714
خدا به دادت برسه بنظرم جدی و محترمانه برخورد کن فکر نکن همه میگن وای چقدر مهربونی و قدرتو میدونن،برع ...

ده ساله ازدواج کردم ،بخدا خودمون رو پای خودمون بودیم ولی بقیه ول کن نیستن

بخدا دلم میخواد با این ملاقه که توی دستمه محکم بزنم توی سرم

نزن تو سرت تمرین کن حرفتو بزنی اولش براشون سخته میگن وای چ بی احترامیب اما بعدا عادت میکنن...بگو مادر جونم دو تا بچه کوچیک دارم شما هم داداش و فرستادی کارم زیادتر شده ب دایی محترمتونم محترمانه بگو اینهنه نوه نوبتی کنید منم نوبت خودم میام

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
زنگ میزنن به شوهرم به داداشم و...

بگو به من ارتباطی نداره 

چه حیف شاغل نیستی به همین خاطره توقع ها ازت زیاده 

به دا داشت بگو خونه جدا بگیره واقعا خیلی سخته 

تو زندگی مشترک حتی میگن پدر و مادر دو طرف هم نباید تو خونه مشترک با فرزندشون و عروس یا دامادشون باشن

2706