2410
2553

شوهرم خوبه دوتا پسر دارم ،زندگیم خیلی معمولی داره میگذره

اما توقع دورو بریها ادمو دیوونه میکنه

پدرشوهرم شش تا بچه داره ،به هیچ کدوم چیزی نمیگه تا منو میبینه میگه مردم شانس دارن بچه ها اونارو جمع و جور میکنن و اخم و قهر و .....

اینم بگم واسه همه بچه هاش جهاز و عروسی و....

نوبت من که شد پول نداشت عروسی بگیره وقتی اومدم خونشون ،حلقمو فروختم بدهیشونو دادم 

مشهد رفتیم و اومدم سرخونه زندگیم

مهندس بودم و سرکار رفتم و همینطور همسرم ،زندگی ساختم واسه خودم که همه حسرتشو میخورن ،اما پدرشوهرم همش اخم و ....که واسم غذا درس کن و...میاد خونه ما یک ماه یک ماه می مونه،یا زنگ میزنه که بیا مادر بزرگتو ببر حموم و ...

پدرشوهرم داییمه

مادرش میشه مادربزرگ من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مگه‌مادربزرگت دختر نداره؟ بتوچه واقعا 

چقد رو دادی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2714
مگه‌مادربزرگت دختر نداره؟ بتوچه واقعا  چقد رو دادی

دختر داره،هفت تا بچه داره،بخدا دیر بدیر میرم خونه هاشون ،زنگ میزنن بیا این کارو بکن و اون کار،الان زنگ زده بیا برامون برو گوشت و جگر بخر

دوساله داداش خودمو ،که مجرده ،فرستاده خونه من،الانم زنگ زده که یه سال دیگه هم بمونه اونجا،خودمم دوتا ...

عزیزم فک کنم شمام مثل مت فقط حرص میخوری و تو خودت میریزی ...ادمهای اطراف ما وقتی ببینن یکی هی کوتاه میاد احساس میکنن وظیفه ش و فقط توقعشون میره بالل...منم همه کار کردم اخرش خواهر برادرام عوض دستت درد نکنه مدعی شدن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
دختر داره،هفت تا بچه داره،بخدا دیر بدیر میرم خونه هاشون ،زنگ میزنن بیا این کارو بکن و اون کار،الان ز ...

😐میری؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706