2737
2734
عنوان

من اعتقادی به شانس تو ازدواج ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 24 پست

منم اصلا اعتقادی به شانس ندارم نه فقط تو بحث ازدواج بلکه تو همه چی

من نظرم اینه که هرچیزی به دست بیاریم باعثش ما بودیم حالا چه خوب چه بد(قانون جذب)

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شانس رو من کلا تو هیچ موردی قبول ندارم چون هر چیزی یه علتی داره.هیچ چیز شانسی و اتفاقی نیس 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731

من اعتقاد دارم به شانس همه چی به انتخاب بر نمیگرده

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

شااااانس خیلی مهم تو ازدواج اتفاقن 

هر کی میگه نیست هنوز تجربه نداره زیاد 

اینم با چشم باز اانتخاب کنی مهم اما شانس مهم تر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
حرفتو قبول دارم  ولی بازم ازدواج یه هندونه ی سربستست  خیییلیا با تفکرات ما هم باز گند زد ...

اره منم قبول دارم یه هندونه سر بسته است ولی وقتی همه دوراندیشیها رو کرده باشی ولی بازم ادم بد گیرت اومده باشه حداقل پیش خودت خجالت نمیکشی و میدونی مقصر تو نبودی. در کل تا حدودی میشه جلوی ضرر رو گرفا

2738

نمیدونم خیلیا رو دیدم که از همه نظر خوبن ولی آدم خوب سراغشون نیومده 

برعکسشم دیدم 

شایدم چون ما تو بطن زندگی کسی نیستیم قضاوتهامون اشتباهه

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
منم اصلا اعتقادی به شانس ندارم نه فقط تو بحث ازدواج بلکه تو همه چی من نظرم اینه که هرچیزی به دست بی ...

من خیلی انتخاب گرا هستم . بنظر من نوع نگاه ادمها تو زندگیشون تاثیر داره