2703
2553
عنوان

من اعتقادی به شانس تو ازدواج ندارم

366 بازدید | 24 پست

اونایی ک میان مینالن ک شوهرمون خوب نیست قسمت این بود و شانس نداشتیم و فلان، اول یه نگاه به گذشتشون کنن تا بفهمن چقدر اشتباه کردن یا جسارتا حماقت کردن؟ 

من خیلی از دختر پسرها رو از الان ک دارن نامزد میکنن میفهمم آخرو عاقبتشون چیه. وقتی خودتو معیارهای عاقلانه ندارید وقتی نخواستید و تلاش نکردید جایگاه اجتماعیتون رو ارتقا بدید وقتی دلایلتون برای ازدواج صرفا فرار از خانه پدر و نیاز جنسی هست کاملا دارید ریسک میکنید

احتمالش هست ادم خوب ب پستتون بخوره ولی اگه نخورد ب پای شانس نذارید

من خودم هم شرایط خوب تو خونه پدرم نداشتم 

بی پول هم بودم. خیلی هم خوشکل بودم و از سنین پایین خواستگار داشتم. ولی از همون اول تکلیف خودمو روشن کرده بووم از لحاظ جنسی هم خیلی گرم بودم بی تعارف میگم 

اما محال بود تن ب ازدواج با کسی بدم ک یه سری معیارها رو نداشته باشه

منم همینطور همش انتخاب خود ماست

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الانم تو نی نی سایت یه سری متاهلین یا کسایی ک تو رابطه ان وقتی میان مشکلاتشون رو میگن واقعا تعجب میکنم ک چقدر خودشون رو بی ارزش میدونن و تن به یه همچین رابطه هایی میدن

2714
الانم تو نی نی سایت یه سری متاهلین یا کسایی ک تو رابطه ان وقتی میان مشکلاتشون رو میگن واقعا تعجب میک ...

خیلیا رو بزور شوهر میدن خانواده ها

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

من دارم ... بودن کسایی که تمام موارد بالایی رو دعایت کردن اما بازم اونی نبوده که میخام امااااا دیگه خیلی بدبخت نمیشن مثلا بجای ۲۰ میشن ۱۵ اما مردود نمیشن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خواستگار خوب داشتن هم‌مهمه تو محیط بسته   کوچیک بودن هم شرطه.  پس نگید شانس اور ندا ...

نوشتم ک جایگاهتون رو ارتقا بدید اگه شهرتون خیلی بسته است و مطابق با سلیقتون نیس سعی کنید لز طریق تحصیل یا کار خودتونو بکشید بیرون 

2706