2726

من غذاهام خيلي خوشمزس

ولي يبار نشده تعريف كنه كوفت كرده گفته مرسي پاشده

ولي كافيه غذاهاي بي مزه مامانشو بخوره واااي ماملن خيلي خوشمزس دوبشقاب خوردم و..

سالاد مامانشو با نون ميخوره سالاد خونه خودمون خراب ميشه با اون همه خوشگلي و سليقه توش

همه هم فك ميكنن من نميپزم نميدم بهوره اينطوري نديدبديد بازي ميكنه

الان خونه مامانش رفتم اتاق ناراحت شدم اومده ميگه چيشده چيشده

از اين ب بعد كوفتم نميدم بهش غذاهام يعني معروفنا

😑😑😑😑😑😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرد جماعت رو هر کاریش کنی تا صد سالگیش هم میگه غذاهای مامانم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

یه مدت سخت بگیر بهش

خودش میفهمه 

بعد بگو والا میبینم استقبال نمیشه انگیزه ندارم واسه غدای خوب و دیزاین

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
یه مدت سخت بگیر بهش خودش میفهمه  بعد بگو والا میبینم استقبال نمیشه انگیزه ندارم واسه غدای خوب ...

اخه ي مدت نكردم گفت سالاد سالاد

حالا هرروز سالاد داريم كوفت نميكنه

عوضي

خيلي خوبه ها خيلي دوسش دارم ولي اينطوري ك ميكنه ميخوام خفش كنم

چقد ادم اخه...

2706