2737
2734
عنوان

نگرانم. تعداد کم دندان های دخترم

491 بازدید | 31 پست

سلام دوستان دخترم 17ماهشه..اماشش تادندون بیشتر نداره چهارتا بالا دوتا پایین. معمولا بچه های توی این سن دندوناشون تاحدودی کامله... بنظرتون ببرمش دکتر؟ بچه های گل شما چندتا داشتن حدودا توی این سن؟؟ 

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من دخترم 11ماهگی تازه دندون دراوردالا13ماهشه 6تاداره بچه خواهرم 1ماه بزرگتره داره اسیابهاش رادرمیاره بچه بابچه فرق داره من یک شربت کلسیم همراه ویتامین د  گرفتم براش البته دکترداده هنوزندادم چون سرماخورده میخام خوب شدشروع کنم براش 

2738

من آد و کلسیم هم میدم،البته شیر نمیخوره دخترم،شیرخشکیه،،،دیگه رسما نمیخریم چندوقته،،،نمیخوره،،شوهرمم از خدا خواسته نمیخره،،منم رفتم از ترس براش شربت کلسیم خریدم تو فرنیش میریزم میدم.غذا میخوره ولی

نه خیلی وقته بهش ندادم.. بخاطر همینه؟؟؟ 

یعنی چی که خیلی وقته؟ 

چطور ندادی؟دگتر دخترت چیزی نگفت؟ بله رابطه مستقیپ داره بچه هاییکه دندون دیر درمیارن یا رویش کند دارن آمپول ویتامین د تزریق میکنن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706